Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

turk guildi

Prophecy

Öne çıkan mesajlar

yok hayır....türk bayrağı olan

Ay-Yıldız ve bi guild daha var ama hatırlamıyorum...Anatolian_Fire galiba.....

Bi çok türk guildi kuruldu ama onlar birlşetirsek daha iyi olur....biz bile kurduk arkadaşlarla Osmanlı_Tokadı diye :D[signature][hline]Even an enemy is a valuable resource...if you know how to use it...
Sosyal ağlarda paylaş

• Admin
Aslında şöyle yüksek lvl abilerimiz pati guildini kursa bence oldukça güzel olur.[signature][hline]Você Cría Os Mundos Que Nós Os destruímos
Virus,SatanixVirus,Satan-Virus,Virus-Satan,Satanix.
Trex DragonSlayerz Paladin of alb/exc
Viru Jan-Tiran BH of the Ecl The solo
Sosyal ağlarda paylaş

Yuh bide taş olayı cıktı ne zormus ya guild kurmak yok job lvl 45 olcak yok sertifika alıcan yok taş alıcan ohanes yanı çok zor walla saten job lvl 45 yapmak insan üstü bişe valla ben bir tane turk guild gırdım ama uyeler ayda yılda 1 gırıoz bı ben bıde guildmaster devamlı gırıoz :P[signature][hline]battle.NET TFT ¹.aka
battle.NET TFT ².aka
battle.NET TFT ¹.aka ==>>Active
Sosyal ağlarda paylaş

• Admin
ragnarokun en sevmediğim özelliği karma guildlerin olmaması illaki ya italyan ya türk yada alman olacaksın bukadar milliyetçilik pes doğrusu allahtan çinliler oynamıyor[signature][hline]Você Cría Os Mundos Que Nós Os destruímos
Sosyal ağlarda paylaş

Virus ne zaman getiriceksin su wow cdsini artik illahlah dedim ya lvl 48 oldum ragnarokda bi oyniyamadik sunu artik getir ya ne olur en yakın zamanda ozel msg atamadim cafeden login olamioorum yanitla diyip sifre yazip girebiliorum bu yuzden dier arkadaslardan özür...[signature][hline]Gorlog:[i]:48/36 [i]Swordman
Sosyal ağlarda paylaş

• Admin
Ozaman baya bekliyeceksiniz :d 2048 bağlantı var bir oyunu çekemediniz :d[signature][hline]Você Cría Os Mundos Que Nós Os destruímos
Sosyal ağlarda paylaş

valla almanca orenıyorum ben adamların sayesınde allah razı olsun :)

heil mich bitte-heal plz-heal lutfen

dedıgım gıbı kesın bırı heal atıyo :d

japoncaya kasıyom sımdıde[signature][hline]Hadi şimdi beslenmeye çıkalım, boğazım kurudu.

Bu arada sana hiç 1927 ;de temizlediğimiz Setite tarikatından bahsetmiş miydim? Aah ne günlerdi be! Cumhuriyet daha gençti ve biz de ipin bir ucundan tutmaya karar vermiştik. Tabii ki ilk hedeflerimiz milleti zehirleyen Setite dergahları olmuştu...

Brujah Ethem, 9. kuşak
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...