Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

CUMHURİYET Mitingleri sürüyor

fedaykin

Öne çıkan mesajlar

sir said:
evet çok somut ve açıklayıcı bi cevap olmuş sg-1, teşekkürler. resmen bütün somut delillere bir bir cevap vermişsin yahu, zor olmadı mı?

ayriyeten benim hatırladığım, önce baykal "ben avukatım" demişti, tayyip de "o avukatsa ben savcıyım" demişti.

ergenekon'a ahmet altan'ın tarif ettiği ve senin üzerime yapıştırmaya çalıştığın gibi bakmadığımı anlatmak için yeterince açıklayıcı olduğunu düşünmüştüm.
kaldı ki ben "ergenekon var, yersenekon var" diye mesaj atalı neredeyse bir yıl oldu.

ahmet altan zaten çok abartılı bir şekilde yazmış bu makalesini. çünkü "ergenekon yoktur, tamamen hayal ürünüdür" diyen birkaç sivriden fazla kimse yok, onlara sorsan bu ülkede derin devlet de yoktur zaten.
bir de bunun üzerinden chp'ye saldırmak, aman aman aman.

dedim ya, tayyip önce konuşmuştu (raw power benim vereceğim linklerin bi benzerini vermiş zaten), ahmet altan'dan bunu da görmesini beklerdim.

görememiş, kör.
Sosyal ağlarda paylaş

|Joker| said:
Horizon adama saldıracağına söylediği şey hakkında yorum yapabilicek misin? 160 milyon dolarlık arsa 23 milyon dolara kapatıldı. Bir yorum be, ha gayret.

Pardon kim kime saldırmış ?

Her fırsatta konu başlığı ile alakasız olarak ona buna kişisel saldırıp hakaret edenlerin , saldırılan kişiye saldırıyorsun demesi de daha komedi. Edilen hakaretlerde bu tiplerin yanlarına kar kalıyor , o daha da güzel. Her fırsatta aynı naneyi yiyip yiyip duruyorlar.

Paticik flaming team. (balonları açıp takılıyorlar)
Sosyal ağlarda paylaş

Horizon said:
|Joker| said:
Horizon adama saldıracağına söylediği şey hakkında yorum yapabilicek misin? 160 milyon dolarlık arsa 23 milyon dolara kapatıldı. Bir yorum be, ha gayret.

Her fırsatta konu başlığı ile alakasız olarak ona buna kişisel saldırıp hakaret edenlerin , saldırılan kişiye saldırıyorsun demesi de daha komedi. Edilen hakaretlerde bu tiplerin yanlarına kar kalıyor , o daha da güzel. Her fırsatta aynı naneyi yiyip yiyip duruyorlar.

ehehe gene yorum yapamamış :D :D
Sosyal ağlarda paylaş

Şu yorum yap diyenler , bahsettikleri konu ile ilgili detaylı olarak bilgileri ve kaynakları sunup kendileri neden düzgün bir yorum yapamıyor acaba ?

Bu ne ? soru sor cevapla oyunu filanmı oynuyoruz burada ? Arkadaşlar oyunlar aşağıda çocuk bahçesinde oynanıyor. O yüzden doğru düzgün konuşulacaksa konuşalım , aksi taktirde seviyesizlik yapıp , "yorumlasana yorumlasana" hebele hübele deyip cevap beklemek çocukça oluyor.

Varsa o konu ile ilgili adam gibi kaynak , belge , yolsuzluk vs , buyrun açın konu. Aksi taktirde alakasız bir konuda bu yapılana trollük denir , hem de alası.

Buyrun saldırmaya devam. Bu forumda herkes çok iyi biliyor kimlerin konu dışına çıkıp sırf kişisel saldırı yaptığını. Bu adamlar zaten her an aynı şeyi yapıyorlar. Boşuna kasmayın kendinizi.
Sosyal ağlarda paylaş

Horizon said:
|Joker| said:

Guzelim benim ettigim soz senin tartismandan sonraydi, beni gosterip su yuzune cikmaya calisma.
Sosyal ağlarda paylaş

LathspeLL said:
Horizon said:
|Joker| said:

Guzelim benim ettigim soz senin tartismandan sonraydi, beni gosterip su yuzune cikmaya calisma.

Sen şu yorum yap dediğin olayın ayrıntılarını bir yazsana , birşey söyleyemeyince çözümü hakaret etmek gibi basit davranışlar içerine giren çaresiz arkadaşım.

Çok üsteliyordunuz şu yorum yap dediğiniz olayı. Hadi bi yazın bakalım neymiş ayrıntıları , hangi belgelere dayanıyormuş , yolsuzlukmuymuş vs ? Yoksa oradan buradan duyup daha ne olduğunu bilmeden sırf sövmek ve laf atmak amacı ile anlamadan ağzınıza doladığınız birşeymi ? Hadi bakalım araştır öğren bi. SOnra bizede anlat , sonra yorum yapalım olur mu ?

Araştırıp öğrenmek hakaret etmekten daha başarılı bir davranıştır. Öğrenmenin yaşı yok.
Sosyal ağlarda paylaş

Bu arada ÇYDD mitinglere katılmayacağını belirtmiş.

said:
"Planlanan Cumhuriyet mitingleriyle hiçbir alakamız yok"

Atatürkçü Düşünce Derneği'nin 17 Mayıs'ta Ankara Sıhhiye meydanında düzenleyeceği Cumhuriyet mitingine Çağdaş Yaşamı Destekleme Derneği katılmayacak.

Daha önceki Cumhuriyet mitinglerine katılan dernek, internet sitesinden yaptığı açıklamada, "Şu anda çeşitli basın organlarında yayınlanan 17 Mayıs 2009 tarihinde Ankara’da yapılması planlanan Cumhuriyet mitingleriyle hiçbir alakamız yoktur" denildi.

Mitingde "Ergenekon" operasyonları kapsamında "Bağımsızlıktan, çağdaşlıktan, laik, demokratik, sosyal, hukuk devletinden yana olan aydınlar, bilim insanları, yazarlar, siyasetçiler, emekli subaylar gözaltına alınıyor" vurgusu öne çıkarılacak.

Daha önce de Cumhurbaşkanlığı seçim tartışmaları sürecinde Türkiye'nin birçok ilinde Cumhuriyet mitingleri düzenlenmişti.

Kaynak
Sosyal ağlarda paylaş

Yok öyle bir olay. Sadece şu an için alınmış bir resmi karar yok demekteler. Biz katılmıyoruz vs. demiyorlar. Hatta ilk mesajda da belirttiğim üzere Türkan hoca gelebilirse orada olacak. Zaten bir haber kanalında "Resmi olarak görüşmedik ama neden olmasın bizim de orada olmamız son derece doğal" türevinde bir açıklama yapmıştı.
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...