Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Dark elf assasin'e magic armor almak?

Castigater

Öne çıkan mesajlar

lvl 15 dark elf karakterim var üzerindeki itemları eski karakterimden aktardım (lvl23 elf knight vardı) şu an comp bow ve piece bone heavy armor seti var ve lvl 20 olduğumda assasin olmayı düşünüyorum skilleride bu şekilde dağıtmaya başladım herneyse lirein avlarken mana hemen bittiği için boş boş beklemek zorunda kalıyorum bnmde aklıma şöyle bi fikir geldi; zaten vur kaç yaptığım için genelde fazla dmg almıyorum bendeki heavy armoru satıp yerine cursed tunic armor ve cursed hose almak. mp yi toplamda 172 arttırıyor fakat lvl 20 de çıkan light armor mastery skilleri bir işe yaramamış olcak ama non stop adam kesmemi sağlayabilir diye düşünüyorum nedersiniz kulağa mantıklı geliyor mu?
Sosyal ağlarda paylaş

bu konuda daha öcnede bayaa bi yazdım, tekrara edeyim :)

eger pvm yapıyorsanız ve hele ki farm yapıyorsanız (xp veya adena farketmiyor) kendinizden yavas yaratıklarla uğraşıyorsanız direk olarak level 20 d gradei aldıktan sonra mithril mage set alın. 300 mp veriyor fazladan.

ben o set sayesinde 32ye dek kolaylıkla geldim, çok çabuk level atlarsınız.

daha sonra zaten pvpye donup manticore set alarak hayata devam ettim hala da ediyorum :P[signature][hline]Bestiae sumus, ut non bestiae simus...
Karakedi of Bartz - Lvl 19 Human - Healer Mage
Karakedi of Gustin - Lvl 30 Elf - Scout
KaraElf of Gustin - Lvl 20 Dark Elf - Dark Wizard
Sosyal ağlarda paylaş

bow konusuna gelince ariyi dinliyip gastra aliyoruz o konuda yapacak bişi yok, bence elven almamışsan alma bile 250k daha biriktirip gastra al, yada ucuza bulursan al aynı fiyata satarsın nede olsa. 650kya elven bow satan bile gormuştum gustinde.[signature][hline]Bestiae sumus, ut non bestiae simus...
Karakedi of Bartz - Lvl 19 Human - Healer Mage
Karakedi of Gustin - Lvl 30 Elf - Scout
KaraElf of Gustin - Lvl 20 Dark Elf - Dark Wizard
Sosyal ağlarda paylaş

ya ben şimdi bi tane cursed tunic armor aldim herşey iyi guzelde bu armor speed i ve attacking speedi düşürüyor acaba bütün magic armorlar boyle mi yoksa bu özellik sadece cursed tunic armor da mı var ne bilim hani adıda crused falan? hoş bu sekildede işime yarıyor mana dolduktan sonra dier armoru giyip normal atak speed ile kesiyorum canazorları
Sosyal ağlarda paylaş

sence o d grade olduğu için speed in düşmüş olmasın
Level 20 altında isen eğer d grade silah kullanırsan miss şansın artar
armor giyersende yürüme speedin azalır[signature][hline] Yalanlamak ve reddetmek için okuma! İnanmak ve her şeyi kabullenmek için de okuma! Konuşmak ve nutuk çekmek için de okuma! Tartmak, kıyaslamak ve düşünmek için oku

[Bu mesaj kermit_frog tarafından 27 Mayıs 2004 22:55 tarihinde değiştirilmiştir]
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...