Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Party & Solo

Peka

Öne çıkan mesajlar

oyunun parti sistemi zaten bok gibi exp açısından
ama para sistemi çook çok daha kötü

party ile hızlı lvl atlanabiliyor exp sistemi ne kadar kötüde olsa
ama her zaman maddi yönden çok geride kalıyorsunuz
ben lvl29 da girdim crumaya lvl43 oldum hala crumadayım
ve üstümü başımı herşeyimi satsam 4-4.5 m anca ederim
lvl 40 bi assasin geldi dün 8m lik item var adamda
full solo kasmış
yavaş lvl atlamış ama sonuç olarak hayvan gibi itemleri var ve beni amele sümüğü gibi yapıştırabilir duvara

o bakıma SOLO TAKILIN ULAN SALLAYIN PARTİ MARTİ BOŞ İŞLER[signature][hline]Cruma group lf a healer a tank and 6 dds
Sosyal ağlarda paylaş

solo xp olarakda gold olarak da çok avantajlı 15-25 aralığında düşürdüğüm item in haddi hesabı yok gold da cabası xp den hiç bahsetmiyorum bile çünkü o apayrı bir sanat mavi beyaz karışımı bir kamp bulup seri şekilde keseceksiniz 1 saat grupla kırmızı kesmekden kat kat fazla para ve xp alırsınız tek sorun bir noktadan sonra oyun bayıyor[signature][hline]Özhan Canaydın demiş ki "vatan haini mektebi sultaniye pankartını açanları kınıyorum"

bir hafta sonra vergi daireside demiş ki "galatasaray klübünün vergi kaçırdığı tespit edilmiş olduğundan dolayı 1 trilyon lira cezaya çarptırılmıştır"
Sosyal ağlarda paylaş

bende crumaya giriyordum ama abi hakkatten hiç para olayı yok orda yaws tav oluyor insan . bende wastlande alıyorum bütün questleri ,golemleri hepsini bir araya topluyorum basıyorum flame strike ı . anca öyle para yapabiliyorum . ama gel gelelim ÇİNLİ kaynıyor ve insan çok tav oluyor . ama eşşek gibi de para geliyor abi
Sosyal ağlarda paylaş

yok zaten o dediğin exp için 25 e kadar geçerli
29 da beyaz kesersen ki beyaz kesmenin ne kadar zor oldugunu ven dinlence gerektirdiğini bilirsin alabileceğin expin
2 katını alıyorsun 9 kişilik bi 29-24 grup bulur krator44 porta40 excuro41 bi odada
exp olarak cruma TARTIŞMASIZ aşmıştır
yaratıklar 2 kat hpli ve 2 kat xp veriyor yani lvl50 mob kesmiş kadar xp dağılıyor gruba ayrıca yaratıklar çok yavaş golemler sonuç olarak. ama dediğim gibi 500 adenayi 9 kişi paylaşında bi bok kalmiyor geriye zaten droplarida 5-15k arasi çok düşük
silah dropu milyarda bir falan
solo exp için yavaş ama varsın yavaş olsun leveline göre daha iyi itemlar kullanmak her zaman daha iyidir[signature][hline]Cruma group lf a healer a tank and 6 dds
Sosyal ağlarda paylaş

party olayindaki shu " Random Loot" olai sıralı loot gibi bisi olsa hakkaten daha cekilir olucak ya cıldırıyorum cruamdaim 28den 35e kadar crumadaydim her gun 10 saat burdaim nerdeyse bazen 3 saat boyunda tek item gelmiyor gelende silver nugget oluyoru cildiriyosun..
sadece bir gun 4 saat icinde iki tane necklace of darkness dustu oda party ici bidding te baskasina gitti parasini aldik (180k/9) + mageim shu an ciddi bir sekilde bir De oracleyi 1-2 saatligine "kiralayip" solo yapmayi dusunmekteyim..heh kratora solo bile yaptim party yoklugunda 13 atis sps siz :) ortalama 275-300 dmgx13 4350 xp 256 sp partideyken bu rakam baya artio ama.. soloing : bolcana rest time bolcana oyundan nefret etmek icin filan ama cok iyi itemler alabiliosun..
soloing in dier bi kotu yanida bazen cevreni saran archer bozuntulari hepsini katledesim gelio hatta bir keresinde 2-3 sefer eg'de archerlarin moblari healledimde manyak kavgalar dondu(yanimda solo yapan 2assasin(2xgastra) 2 knight arkadas vardi :P) :) ahh bi rootum olsa sorucam bu archerlara ama:P
Sosyal ağlarda paylaş

oyunda lvl ın çok bir önemi yok bence oturup birkaç gün xp den fedakarlık edip para kasmakda fayda var sonuçda iş silahda bitiyor[signature][hline]Özhan Canaydın demiş ki "vatan haini mektebi sultaniye pankartını açanları kınıyorum"

bir hafta sonra vergi daireside demiş ki "galatasaray klübünün vergi kaçırdığı tespit edilmiş olduğundan dolayı 1 trilyon lira cezaya çarptırılmıştır"
Sosyal ağlarda paylaş

said:
Mighty_THoR, 24 Mayıs 2004 14:43 tarihinde demiş ki:
oyunda lvl ın çok bir önemi yok bence oturup birkaç gün xp den fedakarlık edip para kasmakda fayda var sonuçda iş silahda bitiyor

iş nasıl silah da biter anlamadım
levelin yoksa eline d Grade bi silah al olay bitiyomu sence ?
level da çok önemli
level yoksa eğer skillerin yoksa o silah ile adam gibi damage vurabilcekmisin yada abilty felan kullanabilcekmisin ?[signature][hline] Yalanlamak ve reddetmek için okuma! İnanmak ve her şeyi kabullenmek için de okuma! Konuşmak ve nutuk çekmek için de okuma! Tartmak, kıyaslamak ve düşünmek için oku
Sosyal ağlarda paylaş

lvl 20 bi female elf gordum elinde elven bow vardi sanirsam yanlis hatirlamiyorsam 700k civarinda satiliyor
nasi aldin bunu dedim o anda ben lvl 23 ve elimde bof ile geziyordum
para veren questleri yaptim dedi
ben suana kadar hic para veren quest yapmadim bi lvl 28 den sonra yapmayi dusunuyorum (kelle basina veriyor geneli) lvl -20 de alacaigm kelle ile 28 de alacagim cok farkli olur diye dusunup buna karar verdim bilmiyorum nekadar karli olacak
bugun str bow aldim 450k verip
bone arrow kullaniyor leech kasiyorum crumanin orda ortalama 10 arrow harciyor (93-100/180 crt dmg) bi leeche yani 40A dusen ise 140 ile 220 arasinda degisiyor oda %70 sans ile 1500 arrow ile 22k yaptim
beni asil dusunduren daha ilerki lvl larda crumada ne yiyecegim orda cok arrow gidecek zaten party oldugu icin dusen birsey yok sadece zarar ederim heralde kazancim olsa bile nekadar olabilirki? her gidisimde 2000 arrow aliyorum yani 8K harciyorum cok fazla bence bu
Sosyal ağlarda paylaş

said:
kermit_frog, 25 Mayıs 2004 14:41 tarihinde demiş ki:
said:
Mighty_THoR, 24 Mayıs 2004 14:43 tarihinde demiş ki:
oyunda lvl ın çok bir önemi yok bence oturup birkaç gün xp den fedakarlık edip para kasmakda fayda var sonuçda iş silahda bitiyor

iş nasıl silah da biter anlamadım
levelin yoksa eline d Grade bi silah al olay bitiyomu sence ?
level da çok önemli
level yoksa eğer skillerin yoksa o silah ile adam gibi damage vurabilcekmisin yada abilty felan kullanabilcekmisin ?

bence dogru soyluyor lvl 10 karakterimde comp bow ile lirein kesmeye başladım soulshot ile critical yapınca 250dmg koyuyordu şu an lvl 15im 69-75 ve 156 critical dmg koyuyor. yuksek lvl larda iyi skiller olduğu doğru ama verdiğin dmg asıl belirleyen şey elindeki silah lvl1 adamda comp bow kullanabiliyor lvl20 adamd
Sosyal ağlarda paylaş

yani.. lvl 20 charda max d grade itemle dolasmakla ustteki arkadas gibi bof la gezmek arasinda baya bi fark var..
gecen lvl 20 bi elemanda full +3 mith + goat staff vardi cildirdim clani vermish itemleri..
off off :P[signature][hline]
Frostfel Dark Elf Mystic On Bartz
Captain of the Amarr Battleship Vampire / Member of Dreamsmiths
"Who wants to live forever?"
Sosyal ağlarda paylaş

para kazanmak istiyorsanız grup bencede yalan. ama cruamda grup kurarak hızlı bir şekilde xp alabilirsiniz. solodan sıkılıp crumada dmg dealer oalrak takılıyorum bende. hatta koalyıma gittigi için soloyu iyice boşladım bu aralar. elde kukuri golemelre falan dalıoruz işte :)

yinede para lazım olduğundan gidip solo yapmam gerekiyor.

bu oyunun garipliği var, yaratık öldürmek bir şekilde sıkıyor insanı. gerçekten bayıyorsun oyundan. halbuki tüm mmolarda zaten bütün yaptıgın yaratık öldürmekten ibarettir level veya para kazanmak için. bu oyunda loot çok az düştügünden veya level zor alındıgından veya başka bir sebebten ötürü aşırı bayıyor bu işler.

[Bu mesaj karakedi tarafından 26 Mayıs 2004 22:01 tarihinde değiştirilmiştir]
Sosyal ağlarda paylaş

yaratik oldurmek sikiyo tabi sikmazmi 1 haftadir thunder wyrm olduryorum neredeyse 10000 adet oldurdum artik bıkkınlık geldı
10dkda 1.0 alabiliyorum levelim icabı 2 gunde 1 lvl anca atlanıyo tamam fahri çinliyiz ama o kadarda degil :) oyun zaten 60a kadar iskence 60dan sonra olay basliyo xpden ote iş itema donuyor zaten c1 e kadar kimse cok ilerliyemez oyunda 60+ mob yok[signature][hline]Arthad LvL 54 Silver Ranger @ kain

[Bu mesaj -Ari- tarafından 26 Mayıs 2004 22:10 tarihinde değiştirilmiştir]

[Bu mesaj -Ari- tarafından 26 Mayıs 2004 22:10 tarihinde değiştirilmiştir]
Sosyal ağlarda paylaş

yaratik kesmenin sıkma sebebi basit oyunda range düşük , ranged charlar kaçarak savaşmak zorunda,
ayrıca melee charlardada aşırı bir downtime var hp yüzünden olay bu
grupta kurmak zaman kaybı grup exp bonus diye birşey olmadığı için

birde mage charda itemin önemi varmıki??[signature][hline]just a cute californian girl can change all

[Bu mesaj Glatheros tarafından 27 Mayıs 2004 00:13 tarihinde değiştirilmiştir]
Sosyal ağlarda paylaş

yane al eline 1.5mlik goat stafii lvl 20 iken goriim bak ne oluo :) oyundan harbi sıkılmadim yav ben. sıkıldıgım tek konu mage itemlerini satmak zor olyo helede elinizde shiilien knife gibi adını cok az kisinin bildigi bi knifei satmak..
hersey siegeler hersey daha iyi bi pvp icin!! :P[signature][hline]
Sosyal ağlarda paylaş

rare bi item çıkınca güzel oluyor
sonuçta vendorlarda bulunmayan bişi ve fiyatıda klay kolay düşmüyo
mesela mithril dagger gibi
2.5 e kadar yolu olabiliyo :P
ama 2.5 içinde bizim Dreamfury sürgün bi hayat yaşayabiliyo ama bence değerdi :P güzel yaptı yani ML iken dagger ı alıp kaçarak :P[signature][hline] Yalanlamak ve reddetmek için okuma! İnanmak ve her şeyi kabullenmek için de okuma! Konuşmak ve nutuk çekmek için de okuma! Tartmak, kıyaslamak ve düşünmek için oku

[Bu mesaj kermit_frog tarafından 27 Mayıs 2004 18:10 tarihinde değiştirilmiştir]
Sosyal ağlarda paylaş

melee olsam ML de deli para var.. benim gibi bahtsiz insanlarin ML yapmtirmtasi lazim hatta yapmasi lazim..
nie bahtsizim 5-10 saat partide kalipda 3-5 silver bugetle evine donan kac kisi var yane..[signature][hline]
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...