Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

hacked (webform ile geri almak)

Masquerade

Öne çıkan mesajlar

Selamlar,

3.1.0 patchi için accountu açtırmayı düşünüyordum, uzun süredir oynamadıgımdan hiç kontrol de etmemiştim accountu. bu sabah denediğimde hacklendiğimi gördüm. :/

mail ile şifreyi alayım dedim mail de değişmiş.

ufak bir google yardımı ile şuraya ulaştım; http://eu.blizzard.com/support/webform.xml

account name, cd key, secret question, main char name hepsini verdim. üstüne tc kimliğimi scanleyip attachladım ve yolladım formu blizze.

şimdi böyle bir durumla karşılaşan var mı? umarım geri verir accountumu blizzard. :'(
Sosyal ağlarda paylaş

heh, tam bu akşam arayacaktık ki blizzard webform'a cevap atmış.

3 günde ban koymuşlar accounta, final issue'yi de yapıştırmışlar. tek hareketinde çizeriz diyor. :/ neyse..

asıl sorun şu;

gönderdikleri şifrem ile acc management'a girdim, banlı oldugundan account sadece payment method'u görüyorum sağda. sol tarafta da ban hakkında hede hödö.

ama blizzard bana yollarken accountu payment methodu silmemiş. 21 nisan tarihi 1 aylık ödeme yapacak. ;/ accountta 22 sinde açılıyor.

açıkcası başımı ağrıtabilecek bir durumla karşılaşmak istemiyorum. öff. tekrar mı mail atıcam ben bu adamlara.
Sosyal ağlarda paylaş

program geldi gelmesine de

battle.net.eu henüz merge yaptırmıo acaib yawaş abi EU blizzard :D

Coming Soon!
The World of Warcraft account merge process is not yet available in your region.

Merge a World of Warcraft® Account
After merging, you'll log in to World of Warcraft® and related online services using your single Battle.net account e-mail and password.
(Available to US Accounts only)
Sosyal ağlarda paylaş

Sırf şu konuyu görünce bir yoklıyım hesabı dedim, benimki de gitmiş.

Keylogger falan filan hayatta ihtimali yok, 6 aydır hesabım kapalı, nasıl accountum hackleniyor? Onu geçtim, benim kullandığım maile onay maili gelmeden nasıl e-mail adresimi bile değiştiriyorlar?

Hadi onları da geçtim, adamlar bruteforce ile hesap hackleyip, sorgusuz sualsiz mail adresimi değiştirebiliyorsa neden utanmadan "çaldırdınız" diye üstüne ceza ban veriyorlar? Enteresan yani.

Bakalım hesabı bir aylık açtırıp içini boşaltacak kadar uğraşmışlar mı, öyleyse bir de item tantanasıyla uğraşıcaz.
Sosyal ağlarda paylaş

yeni moda o herifler Email i değiştiriyo ama sana notification gelmiyo "email adresiniz değişmiştir vs.." diye ama sen kendin değiştirince mail adresini, illaki geliyo. Bende ard arda 3 kere hacklendim sonra security token alıp kapadım acc u 5 aydır falan kapalı 1-2 ay sonra tekrar açtırmayı düşünüyorum acaba giden itemleri geri verirlermiki ? zaman aşımı falan olmuş diyebilirler ne biliyim.
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...