Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Pepelek Buluşması aile fotoorafları

Volfied

Öne çıkan mesajlar

Buluşma güzeldi, iki ayrı grup halinde UO konuşuld, UO dan anılar tazelendi, biz onları dinledik, eğlendik :P

Fizban (Fizben) in makinasının tam çekerken pili bitti, ve benim ufak makinem boyutun deil işlevin önemli olduunu kanıtladı bir defa daha...

Resimler:

Update leri bittiği anda görebileceksiniz, ne yazıkki ben çıkmadım, resimleri ben çektiimden, beni de başkası koyarsa görürsünüz (görmeyin zaten ehe, görülcek bişii yok, Caine yeter size :P )[hline]Non est discipulus super magistrum nec servus super dominum[b]
[b]I'm sleepless!

Sosyal ağlarda paylaş

teknoloji azizim iste boyle bisi boole aninda bilgisayarda fotograflar[hline]Day after day we will gratefully suffer for more
Predestined's our part
So we bleed in the name of god

Blind Guardian - Age of False Innocence
---
Please, I demand respect... For I am Costanza, the lord of idiots! - George Costanza (Cantstandya)
Sosyal ağlarda paylaş

Babacum ufak okuldan uzaklaştırılma maceranızı duydum cık cık cık yane :P

Resim e sığasın diye öle çekmiştim, kafanı çevirip bak ya da save et rotate et kendi bilg inde allalaaa

Karakedi bulundfuu yerde insanların önünden geçirilecek ve soora satanistlere verilecek
:P

Gelmedin ya, üzdün bizi...[hline]Non est discipulus super magistrum nec servus super dominum[b]
[b]I'm sleepless!
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...