Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Sartharion 3 drake normal mode 76 saniye de indirildi.

Aket-Atum

Öne çıkan mesajlar

Execute spam?
-Execute Olmadan-
Current Stats
White DPS: 795.3
Heroic Strike DPS: 1,145.5
Bloodthirst DPS: 723.5
Whirlwind DPS: 703.7
Slam DPS: 822.6
Deep Wounds DPS: 523.1
Total DPS: 4,713.6
- %20 Execute Spam -
White DPS: 795.3
Heroic Strike DPS: 916.4
Bloodthirst DPS: 578.8
Whirlwind DPS: 563.0
Slam DPS: 658.0
Deep Wounds DPS: 523.1
Execute DPS: 474.5
Total DPS: 4,509.

Benim statlarima gore. Burdan su cikiyor execute kullanmamak warrior icin daha iyi.
Sosyal ağlarda paylaş

cenx said:
abi agroyu nası tutucak bu tank. mirror image idi invis idi bir sürü zaman kaybettirir diye düşünüyorum.

mirror image instant zaten, attığın anda hem dps'ne katkı yapıyorlar, hemde 30 saniye boyunca hiç agro yazmıyor mage'e. Tam mirrorlar kaybolurken instant invis basıp anında çıkınca (ki bu tarz bir makro çok kolay) 0 agrodan tekrar nükmeye başlıyorsun. Zaten o saatten sonra tanka yetişilmez artık.
Sosyal ağlarda paylaş

zaidral said:
Delidumrul said:
Execute spam?
-Execute Olmadan-
Current Stats
Total DPS: 4,713.6

- %20 Execute Spam -
Execute DPS: 474.5
Total DPS: 4,509.

Benim statlarima gore. Burdan su cikiyor execute kullanmamak warrior icin daha iyi.

improved execute varken mi bu sonuc?

Imp Execute Execute Dps ini %10 arttirir

Aslinda burda sizin RPS niz onemli. Rage Per Second. WW+BT yi devamli kullanabilmek icin 10.1 ve uzerinde RTS ye sahip olmaniz gerekiyor ki her cooldown bittiginde bir otekisini vurabilesiniz. Eger rts niz 20 nin uzerindeyse (Benim 21.3 ki 2.BOH den bashka alicak birsey yok su an icin oyunda) 1 secenek yani rage dump icin hs yerine execute kullanabilirsiniz. (Gcd 1.5 sn - 20-10= 10x1.5 = 15 rage demek bu ki execute un istedigi rage miktari)
Eger rps niz 10-20 arasinda ise execute a rage yetmeyecektir her gcd de. Bu durumda zamansiz kullanilan execute sizin siralamanizi bozar. Ben bu durumlarda HS yi oneriyorum cunki 12 rage harcar.(Execute 15+tum rage i harcar sonra ww yada bt icin bon bon bakarsiniz)
Eger rps niz 10 un altinda ise o zaman sadece execute spamlamaniz yeterli cunki zaten yeterince rage topliyamiyorsunuz demektir ww-bt yi kullanabilmek icin.Sonuc olarak benim dusunceme gore;
1-WW>BT>Exe (20+ RPS)
2-Exe-Exe-Exe (10- RPS)
Adam hayvan gibi spamlamiyordur ww ve bt yi kullaniyordur ;)
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...