Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

tek başına bara gitmek

roket adam

Öne çıkan mesajlar

BonePART said:
obsesifik said:
Geçen hafta gittim tek başıma. Bir bayan olarak tek gitmek biraz garip oluyor, farklı gözle bakan oluyor falan ama gayet de iyi oldu kafa dağıttım umrumda da değildi o an için kimse içtim müzik dinledim gene içtim gene içtimm.

TANISALIM BERABER GIDELIM
!!!1!!1!

Şii o benim!!111birbir
Sosyal ağlarda paylaş

Flameoffear said:
BonePART said:
obsesifik said:
Geçen hafta gittim tek başıma. Bir bayan olarak tek gitmek biraz garip oluyor, farklı gözle bakan oluyor falan ama gayet de iyi oldu kafa dağıttım umrumda da değildi o an için kimse içtim müzik dinledim gene içtim gene içtimm.

!!!1!!1!

Şii o benim!!111birbir

Hala yalnız gidioz ama bara o noolcak :D
Sosyal ağlarda paylaş

Yalniz basina bara gitmenin taktigi bir bara bir kac defa arkadaslarinla gitmek ve garsonlarla/barmenle arkadas olmak (iyi bahsis guzel bi yontem). Ondan sonra istedigin zaman git girdigin anda ismini bagiran garson kizlar olunca zaten bara mutlu giriyorsun, tanidik yoksa da bar kisminda oturup barmenle bos oldugu siralarda sohbet edip televizyonu izlersin.

Yasasin sport barlar

PS: Bara yalniz gidiyorsun, "YALNIZ", kimsenin senin hakkinda ne dusundugunun bi onemi olmamasi lazim.
Sosyal ağlarda paylaş

ben de cok kalirim bu ikilemde bazen evde cok sikilip da disari cikicak birisi olmadiginda, evde oturcama gidip tek basima takilsam mi derim ama daha hic yapmadim, bir kere bir arkadasimi beklerken sadece 1 saat 1.5 saat kadar yalniz takilmistim ama acaip baymisti yani, sonuc olarak cok fazla bana gore bir aktivite degil ama kizlarla tanisma potansiyeli yuksek gibi geliyor nedense. bir ara bir denemek gerek belki de
Sosyal ağlarda paylaş

obsesifik said:
Flameoffear said:
BonePART said:
obsesifik said:

!!!1!!1!

Şii o benim!!111birbir

Hala yalnız gidioz ama bara o noolcak :D

Armudun sapi uzumun copu demeyen bi irkin evladiyim. ahahauhea
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...