Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

varmı hala oynayan

hailandkill

Öne çıkan mesajlar

Ben eylülden beri oynamıyorum. Origins serverı açılırsa devam ederim diye duruyordu bilgisayarda oyun. Sonra origins serverını açmayı düşünmediklerini ilan ettiklerini görüğüm anda sildim oyunu. Arada geri dönmeyi düşünmüyor değilim ama bu nüfusla rvr yapmak pek iyi olmuyor.
Sosyal ağlarda paylaş

anladım mesela bır serverda aşşagı yukarı 8 saatlerınde kac kısı oluyor pvp ıcın guzel populasyon olabılırmı ?
ayrıca şu benım 14 gun trial mevzusuna ne diyebılırsınız hani trial hesap ama bız senden para cekıcez de gıbı bırsey olabılırmı..aslında normal cunku wow dada trial acarken kredı kartı ıstıyordu fakat bunlar gıbı annemın neredeyse kızlık soyadlarına kadar ıstemıyordu
Sosyal ağlarda paylaş

Thidranki adında bi free serverda oynuyorum.100 kişi falan var ama thidranki olduğu için full action instant 50 başlıyoruz bp itemları almak gerekiyo zevk almak için onları pve'de kasıyosun 10bin bp yetiyo one hand bi warrior veya mage'sen.pvedeki moblar renk renk ama pek bp farkı yok o yüzden mavi kesmek mantıklı 50bp geliyo 10bin bp'nin yeterli olduğunu düşündüğümüzde en fazla 1 saat içinde hazır hale geliyosun.Action full olduğundan zevkli bayaa tavsiye ederim para vermeyi düşünmeyenler için
Sosyal ağlarda paylaş

• 2 ay sonra ...
Devon Midgardda oynamaktayim şu anda..hiberniada inanilmaz bir zerg ortami ve birçok yeni player olduğu için iyi bir 8man çıkarmak neredeyse imkansız..o yuzden midgardda reroll yaptim şu anda healer oynamaktayim gelmek isteyen arkadaşlarada modernada yardımcı olabilirim elimden geldigince
Sosyal ağlarda paylaş

• 2 hafta sonra ...
Dartanian said:

Thidranki adında bi free serverda oynuyorum.100 kişi falan var ama thidranki olduğu için full action instant 50 başlıyoruz bp itemları almak gerekiyo zevk almak için onları pve'de kasıyosun 10bin bp yetiyo one hand bi warrior veya mage'sen.pvedeki moblar renk renk ama pek bp farkı yok o yüzden mavi kesmek mantıklı 50bp geliyo 10bin bp'nin yeterli olduğunu düşündüğümüzde en fazla 1 saat içinde hazır hale geliyosun.Action full olduğundan zevkli bayaa tavsiye ederim para vermeyi düşünmeyenler için

abi her topicte reklamını yaptın şu serverin ya asdasdsd
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...