Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

no-xplode

Cons

Öne çıkan mesajlar

Yanlız barfiks falan kas geliştirici çalışmalardan önce ideal kilona inene kadar kilo vermeni de öneririm. 5 kilo fazlan varsa onu vermek çok fark yaratır.

İdeal kilonla barfix çekmek bile çok zordur ilk defa başladığında. Vücut ağırlığıyla yapılan en zor egzersizlerden biri olduğu için.
Sosyal ağlarda paylaş

Stifler said:
ah pardon karıştırmışım zaten yahu.
superpump-250 preworkout evet. saolasın. insanları yanlış bilgilendiriyodum az kalsın.

postworkout olarak anabolic halo kullanıyorum şuan.

Çok karışıyor bu pre, post muhabbeti haklısın :) Anabolic halo'da iyi bir üründür. Umarım iyi sonuç alırsın.
Sosyal ağlarda paylaş

Halonun sonuna geldik bugün itibariyle.

PreWorkout - Noxplode
Protein - Nitrotech
Casein Protein - Optiumum
Postworkout - Anabolic Halo

şeklindeydi.
Tavsiye ederim yukardaki ürünleri. Hatta supplement konusunda sorunuz olursa direk bana sorun. Kullanmasamda çoğunu, fazlasıyla bilgim var hepsi hakkında.

Not günde 2000 üstü kalori almayacaksanız bunları kullanmanıza gerek yok.
3000+ kalori iyidir.
Sosyal ağlarda paylaş

Abi şöyle söyliyim 6 ay boyunca bilinçsiz(beslenme anlamında) bi şekilde vucut calıştım çok ağır.Ama nasıl çalıştım? Beslenme ne demek adam gibi bilmeden. Ha noldu ben kilo veriyorum kas yapıyorum zannederdim o zamanlar halbuki kaslarıda yaktık. Skinny Bastard olmuştum.
2 ay aradan sonra bu 2 aydır tekrar başladım. Bulk dönemindeyim şuan, günde 4000+ kalori alıyorum ama bunları gidip mcdonalds yiyerek değil sağlıklı ve çok disiplinli düzenli bir şekilde alıyorum.

Fotoyu şimdi değilde 4-5 ay sonra koymayı açıkçası yeğlerim :)
Ama dediğim gibi supplementler konusunda ciddi anlamda bilgim var kulaktan dolma bir şekilde değil o yüzden o tür konularda direk danışabilirsiniz bana.

Bu arada vucutla ilgileniyorsanız www.bodyforumtr.com dan kaçının abi bikere. Adamlar sadece hava, boşyere gerilersiniz o bilgilerle.

T-nation.com dan şaşmayın. Israrla okuyun burayı bilgilenin, inanın aylarınızı hatta yıllarınızı kurtaracaksınız doğru bilgilerle. Berardi ve Thib'in yazılarını bol bol okuyun.

Ve herşeyden önemlisi kendi doktorunuz olun abi. Vucudunuzu çok ama çok iyi tanıyın.
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...