Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

aha bu da ben

SbNN

Öne çıkan mesajlar

kılıcım nerden beniim[hline]''Eğer o her kimki canavarlarla savaşıyorsa dikkat etmelidir yoksa kendiside bir canavara dönüşebilir. Ve eğer o kişi karanlığın derinliklerine uzun süre bakarsa; karanlık onun kalbinin içine yansır.'' - Friedrich Nietzsche

Bu savaşın tek galipleri kudretli insanlar olmalıdır. Kara Taht İmparatorluğu ve Lordu ElNor Daermon
Sosyal ağlarda paylaş

said:
jankis, 06 Şubat 2003 22:27 tarihinde demiş ki:
hadi canım
bu adam mı karı seviyo ?
çocuklar korkar ayrıca senden ..[hline]İki ekonomist satranç oynamak için otururlar. Tahtayı 24 saat inceledikten sonra oyunu beraberlik ilan ederler.

ne karı sevmesi yaaa!!!![hline]Fenerbahcelilerin 55bin sosislisini kesip yemekle suçlanan ve aynı zamanda bjk'nin galibiyetine sevinen siyahlı beyazlı alacalı bulacalı sevimli ihtiyar mahlukat!!!
Sosyal ağlarda paylaş

said:
_NoelBaba_, 06 Şubat 2003 22:14 tarihinde demiş ki:
ben okullar tatil olsun dmiyom ben başlı başına kardan hoşlanıyom...[hline]Fenerbahcelilerin 55bin sosislisini kesip yemekle suçlanan ve aynı zamanda bjk'nin galibiyetine sevinen siyahlı beyazlı alacalı bulacalı sevimli ihtiyar mahlukat!!!

ahan da[hline]İki ekonomist satranç oynamak için otururlar. Tahtayı 24 saat inceledikten sonra oyunu beraberlik ilan ederler.
Sosyal ağlarda paylaş

Eheh noelbabanın gizli zevkleri tek tek ortaya çıkıyo :)[hline]''Eğer o her kimki canavarlarla savaşıyorsa dikkat etmelidir yoksa kendiside bir canavara dönüşebilir. Ve eğer o kişi karanlığın derinliklerine uzun süre bakarsa; karanlık onun kalbinin içine yansır.'' - Friedrich Nietzsche

Bu savaşın tek galipleri kudretli insanlar olmalıdır. Kara Taht İmparatorluğu ve Lordu ElNor Daermon
Sosyal ağlarda paylaş

Biraz deiştirdim kendimi...ACDSee[hline]Fenerbahcelilerin 55bin sosislisini kesip yemekle suçlanan ve aynı zamanda bjk'nin galibiyetine sevinen siyahlı beyazlı alacalı bulacalı sevimli ihtiyar mahlukat!!!

[Bu mesaj _NoelBaba_ tarafından 06 Şubat 2003 22:58 tarihinde değiştirilmiştir]
Sosyal ağlarda paylaş

Muhaha pepeleğe gelidiğimden beri görüpte en çok eğlendiğim şey my computerdan buraya konulmaya çalışan resimler ehehye[hline]''Eğer o her kimki canavarlarla savaşıyorsa dikkat etmelidir yoksa kendiside bir canavara dönüşebilir. Ve eğer o kişi karanlığın derinliklerine uzun süre bakarsa; karanlık onun kalbinin içine yansır.'' - Friedrich Nietzsche

Sosyal ağlarda paylaş

said:
fedaykin, 06 Şubat 2003 23:01 tarihinde demiş ki:
Sen onca uğraş karizma yap sonra bir hatada hepsi pıssss. Çok yazık valla :-P[hline]
[/url]

Ehehe +1[hline]''Eğer o her kimki canavarlarla savaşıyorsa dikkat etmelidir yoksa kendiside bir canavara dönüşebilir. Ve eğer o kişi karanlığın derinliklerine uzun süre bakarsa; karanlık onun kalbinin içine yansır.'' - Friedrich Nietzsche

Sosyal ağlarda paylaş

NErden biliyorum aynısı benim başıma seni yakalamaya çalışırken geldi eheh karima Nazgul resminin adresi yerine yanlış adres koydum eheh sonra üstüjne bide Nazgul resmi yerine koca bi X çıkınca iyice dağıldım artık hiç katil havası kalmadı :p[hline]''Eğer o her kimki canavarlarla savaşıyorsa dikkat etmelidir yoksa kendiside bir canavara dönüşebilir. Ve eğer o kişi karanlığın derinliklerine uzun süre bakarsa; karanlık onun kalbinin içine yansır.'' - Friedrich Nietzsche

[Bu mesaj Ardeth tarafından 06 Şubat 2003 23:05 tarihinde değiştirilmiştir]
Sosyal ağlarda paylaş

ahh ahh şu bendeki egzantiriklik-egzotiklik başkasında varmı?
Güzel nick:EgzotikManda[hline]Fenerbahcelilerin 55bin sosislisini kesip yemekle suçlanan ve aynı zamanda bjk'nin galibiyetine sevinen siyahlı beyazlı alacalı bulacalı sevimli ihtiyar mahlukat!!!
Sosyal ağlarda paylaş

EgzotikPanda'da olabilir :p[hline]''Eğer o her kimki canavarlarla savaşıyorsa dikkat etmelidir yoksa kendiside bir canavara dönüşebilir. Ve eğer o kişi karanlığın derinliklerine uzun süre bakarsa; karanlık onun kalbinin içine yansır.'' - Friedrich Nietzsche

Sosyal ağlarda paylaş

Yok ordaki benden başkası olamaz kılıcıda vardı zaten[hline]''Eğer o her kimki canavarlarla savaşıyorsa dikkat etmelidir yoksa kendiside bir canavara dönüşebilir. Ve eğer o kişi karanlığın derinliklerine uzun süre bakarsa; karanlık onun kalbinin içine yansır.'' - Friedrich Nietzsche

Sosyal ağlarda paylaş

said:
fedaykin, 06 Şubat 2003 23:07 tarihinde demiş ki:
uaahaha ben yanlış anlamışım o zaman. Sen o nazulu bana benzetiyorsun sandım ondan bende resmim budur diye diğerini yolladım :-)[hline]
I get knocked down
But I get up again
You're never going to keep me down
Cücelerim ve ben yardımlarınızı bekliyoruz

Ne diyon laaaaa[hline]Fenerbahcelilerin 55bin sosislisini kesip yemekle suçlanan ve aynı zamanda bjk'nin galibiyetine sevinen siyahlı beyazlı alacalı bulacalı sevimli ihtiyar mahlukat!!!
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...