Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

The Avengers (2012)

progamer

Öne çıkan mesajlar

GERGE said:

Yazan ve yöneten Joss Whedon. Bunu duyduğumdan beri fucking awesome diyip duruyorum zaten. Adamin eline ilk kez bu kadar büyük kaynaklar verdiler, çoşturdu ortamı. Birşey yaptı (anlayın) attı hatta öteki filmleri.

bir yönetmenin filme bu kadar etkisi olur işte. diğer marvel uyarlamalarının çoğunun rezil olması hep bunla alakalıydı. Kaliteyi de o kadar düşürdüler ki artık yeni gelenlerden bile umudu kesmeye başlamıştım derken Avengers imdada yetişti.

Gerçekten güzel olmuş. Stark baydı bir ara sadece o kadar. Mark Ruffalo Bruce Banner olarak cuk oturmuş. Diğerlerinden de iyi. Hoş Hulklarda hep bir gerginlik vardı. Bu sefer biraz daha sempatik olarak vardı. Bu sefer doğru zamanda doğru şeyler olmuş. Bir yerde gülmekten gözümden yaş filan geldi yani...
Sosyal ağlarda paylaş

• Genel Yönetici
Sırf yönetmenlik değil Whedon'un olayı. Beni asıl heyecanlandıran ilk duyduğumda öyküyü ve senaryoyu da Joss Whedon'un yazacağı olmuştu. Joss Whedon Marvel için çizgiromanlar yazan bir adam ve Marvel'in en iyi 4-5 yazarından biri.

Filmi olduğu gibi Whedon'a bırakmışlar yani; öykü, senaryo, yönetmenlik...

Ankara'da 2B bulamayınca haftaya tekrar IMAX'e gitmeye karar verdim. İlk seferde IMAX izlememiştim, aslında IMAX izlemeyeli 7-8 yıl oluyor (ilk çıktığında 45 dakikalık bir gösteriye bakmıştım, belki de 10 yılı geçti, hatırlamıyorum), neymiş bu gürültü göreyim.
Sosyal ağlarda paylaş

alperozg said:

Salonun %90 ı yazıların sonunu beklemeden çıktı. Bir Marvel fanatiği olarak yanımdakileri zor tuttum gitmeyin bişeyler daha göstericekler diye nitekim de öyle oldu. i win.

aynen, hiç kımıldamadık bile yaya yaya oturmaya devam ettik. Son kısım başladığında kapıdaki paçozlar gözlüklerini taktı arka koltuklardan o arafa doğru bir naaaaaaaabeeeerrrrrrrr sesi yükseldi ahahahah
Sosyal ağlarda paylaş

Myshkin said:

alperozg said:

Salonun %90 ı yazıların sonunu beklemeden çıktı. Bir Marvel fanatiği olarak yanımdakileri zor tuttum gitmeyin bişeyler daha göstericekler diye nitekim de öyle oldu. i win.

aynen, hiç kımıldamadık bile yaya yaya oturmaya devam ettik. Son kısım başladığında kapıdaki paçozlar gözlüklerini taktı arka koltuklardan o arafa doğru bir naaaaaaaabeeeerrrrrrrr sesi yükseldi ahahahah

bi de bazı gavatlar gitmek üzere kalkıp sonra önümüzde öyle dikilip "aa bişiler var" diye ayakta izlemeye devam ettiler falan. vurucam ağzına ağzına teyallam
Sosyal ağlarda paylaş

thor'un biraz daha agirligi olsaydi keske ya, bak gene aklima geldi. 'mighty' lakabini daha iyi tasitsalarmis yani keske. hulk dovusu eyvallah, ama iron man de olabileceginden fazla patakladi. loki ve thor'un daha bariz bir epicness'i olsaymis keske.

bu arada gece hatirladim, comboyu captain ve iron man yapiyordu (shield'dan yansitma) ny'de tek tek her birine kameranin focuslandigi ve speciallarini caktiklari sahneler ve omuz omuza dovustukleri sahneler aklimdan silinmiyor hala.

gene gidicem bugun.
Sosyal ağlarda paylaş

• Genel Yönetici
Önce Iron-man 3, Thor 2 ve Captain America 2 var duyurulmuş. Oralarda daha güçlü bir ekip kurulur belki. Ya da Thor 2'de Asgard ile kapışır, The Avengers 2 devam eder öykü.

Aklıma bir şey gelmiyor, daha fazla düşünmeyeceğim ama, bir gün aklımda.
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...