Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

DAoC Geri Donus... (Geri donmek isteyenler veya yeni baslamak icin)

Lalu_theoriginal

Öne çıkan mesajlar

Merhaba arkadaslar,

Mythic DAoC'un eski sunucularini yenileri ile degistirerek butun serverlari birlestirmek icin buyuk bir adim atiyor. Oyuncu sayisinin maksimum oldugu saatlerde Devon clusteri 1500-1600 oyuncu arasinda degisiyor. 14 Gun free trial alan Turk arkadaslara bedava Power lvl icin msg atin.
ALB-Devon veya MID-Devon

www.darkageofcamelot.com a gidip 14 gunluk bedava hesap actirin. 14 gunun sonunda sadece aylik ucretini odeyerek devam edebiliyorsunuz. Paket almaniza gerek yok.
Sosyal ağlarda paylaş

Hayatımda oynadığım en zevkli en güzel oyundu rr8 reaver yaptım keşke yeterli pop olsa da oynasak hatta freelerde pvp serverlarında hala arkadaşımla takılıyorum ve mutluyum.Wow'a hiç başlamadım çünkü pvp'si kötü ve pveden nefret ederim ML raidleri bile bi kaç tanesini arklarıma yaptırmştım :D RvR'dir benim için önemli olan.O da camelotta çok ama çok güzeldi

Dönsün herkes döneyim
Sosyal ağlarda paylaş

almayın cünkü Bendeki Eu versiyonuymuş bu us versiyon u :D

arkadaşlar US update adresini verebilirmisiniz? Labyrnth EU var bende US için Update.dat ın içindeki Yazıya ihtiyacım var :D

neyse hallettim :D 61mb patch yapıyor suanda gelicem D:

bu arada char yaratmaya calısıyorum da Seracen ARmsman sizce nası olur?
Sosyal ağlarda paylaş

• 1 ay sonra ...
Eveet Avrupadaki inanılmaz scoutımı amerika serverlarından birine taşımaya çalışmam sonucu bu çarpıcı cevapla karşılaştım sizde eğer oh ne güzel Amerika serverlarına ben avrupadaki accmi taşırım diyorsanız boşuna beklemeyin... genemi düştü hayallerim suya...

We would like to inform you that the European version of the game is totally independent of the American one.

If you wish to play on the American servers you have to purchase the American version of the game.

For any information about American version of the game, please contact Mythic Entertainment, customer support.

Thank you for your understanding.

Regards,
---------------------------------------------
European Dark Age of Camelot Billing Support
Sosyal ağlarda paylaş

• 2 hafta sonra ...
  • Yeni Oluştur...