Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

tarihin arka odası

kermit

Öne çıkan mesajlar

Ne kadar güzeldi bu program ilk başladığında özellikle osmanlı tarihiyle ilgili bilmediğim baya bir şeyi öğrenmiştim ama özellik son 3-4 aydır program artık tamamen Murat Bardakçı'nın egosu Erhan Afyoncu'nun tutucuyum ben tavırları ile cidden kötü bir hal aldı evet eskidende vardı bu durum lakin en azından programını %60ı Murat Bardakçının birilerini azarlamasını izlemekle geçmiyordu.

Birde son bölümde Erhan Afyoncu'nun haremlik-selamlık otelleri tercih ettiğinden bodrum'a gidememesini söylemesi ardından Fatih Altaylı'nın programa baglanarak Erhan Afyonucu'yu arayarak kalay çekmesi vardıki evlere şenlik:D
Sosyal ağlarda paylaş

• 2 hafta sonra ...
  • 4 hafta sonra ...
  • 4 yıl sonra ...
habertürk
yalnız çok iyi ilber romanov çariçesi elini öpmüş
alman fiil çekimleri uçuşuyor falan
ahahahah

http://www.haberturk.com/canliyayin

abi bardak seyircisine laf etti adam
senin seyircin de şimdi çok enteresan
bu saate kadar içiyorlar içiyorlar
kasaba meydanında kasaba delisine
çomak itekler gibi soru soruyorlar dedi
hahahah
Sosyal ağlarda paylaş

birinin sayın bardakçıya, "normal" hali ile program yaparsa daha fazla izleyicisinin olacağını ısrarla anlatması lazım veya sopa ile anlatması lazım zira birçok, muadili olmayan konuk ve programın içine etmişliği var...

diğer taraftan, yanında ortaylı veya konuk olarak inalcık veya benzeri biri olduğununda kısaca kendisine baskın çıkabilecek biri olduğunda seyir zevki yüksek programlar ortaya çıkıyor, aksi halde akranları ile dalga geçen orta okul çocuğu haline geliyor.
Sosyal ağlarda paylaş

konuk kişi güzel güzel bilgi verirken, birden mail okuyup kaf döşemeye başlaması uyuz ediyor insanı, fatih altaylı çok yapardı bunu, bu da ondan görüp uyguluyor.
2 saat yok siz şöylesiniz, böylesiniz diye mail atan adama laf yetiştiriyor, konuk olan da kopuyor olaydan, geri döndüğünden ne anlatıyorumdum lan oluyor
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...