Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Baba 13, anne 15 yaşında

funq

Öne çıkan mesajlar

-007- said:
Çocuklara karışmamak eğitimle alakalı değil bence.

Prof. olduğu halde çocuğuna karışmaz mesela.

Bunun daha farklı nitelikte bi eksiklik olduğunu düşünüyorum.

Çocuğa karışacaksın tabi, doğruyu ve yanlışı öğreteceksin, ebeveynlerin görevi bu. Prof da karışacak çocuğuna, karışmıyorsa ilgilenmiyorsa bu onun sorunu ve hatası olur. O açıdan bizim ülkemizdeki aile bağları çok iyi, çocuk 30 yaşınada gelse yine anne baba çocuğunu kollar korur.
Sosyal ağlarda paylaş

Elbette okumuş her adam cahil değildir diyemeyiz aynı şekilde tahsil almamış her insan içinde cahil diyemeyiz.

Yani olay birazda kültürle alakalı veya aslında kültürde değil ingilterede sonuçda böyle vakalar istisna ama bize göre yüksek bir oran. Sonuçda elde kalan esas faktör bence salak ebeveynler.
Sosyal ağlarda paylaş

İngiltere'de aile olayı fena durumda,burada insanlar hükümetten para almak için 17-18 yaşında hamile kalıyorlar sonra o çocuklara nasıl baktıklarını bir görmeniz lazım...
Henüz ebeveynlik olgunluğuna ulaşmamış o kadar çok anne baba var ki o çocukların ilerde düzgün bireyler olmaları imkansız...Çok kötü aile durumu burda,çocukları bir oyuncak gibi görüyorlar salıyorlar,umurlarında değil kimsenin...Herkes böyle değil ama genel böyle maalesef...
Sosyal ağlarda paylaş

kiz 15 yasindadir ingiltere'de falan dev gibiler
ben 13 yasinda ingiltere'ye gitmistim yaz okuluna, 15 yasinda 2 turk vardi bizim grupta, orgy den orgy'e kostular italyan ve ingilizlerle. bizim aklimiz anca pokemona falan eriyodu tabi.

cocuga da helal olsun 13 yasinda hamile birakacak kadar ergenlesmis olmak da kolay is degil sdfs
Sosyal ağlarda paylaş

kız 16 gibi falan gösteriyor.
bence kız kendinden büyük biriyle bi atraksiyona girişti. bu ufak çocuk ta 8-9 yaşında falandır en fazla, ona da bi ellettirmiş öpüşmüştür, sonra al bu çocuk senin diye kekledi ufağı. diğer büyük olan da yırttı. son teorim budur. ama mantıksız olduğunu yazdıktan sonra farkettim.

ahahah gökçe. çok tehlikeli laflar bunlar patide dsfdsfsdfsdfs
Sosyal ağlarda paylaş

Aile olayi burda cidden garip. Bende yavastan farkediyorum. Hangi kesimden olmasi farketmiyor. Oldukca classy olsun yine aile baglari cok guclu degil, ailenin sozu gecmiyor kesinlikle. Hersey cocugun akilli olup olmadigina bagli yani. Bilen dikkatli davraniyor, bilmeyen hafif sacmalasa acaip islerin icine giriyor.
Sosyal ağlarda paylaş

roket adam said:
bence kız kendinden büyük biriyle bi atraksiyona girişti. bu ufak çocuk ta 8-9 yaşında falandır en fazla, ona da bi ellettirmiş öpüşmüştür, sonra al bu çocuk senin diye kekledi ufağı. diğer büyük olan da yırttı. son teorim budur. ama mantıksız olduğunu yazdıktan sonra farkettim.

Bence bu kadar bizans oyunu Türk kızlarında vardır ancak, yabancıların basmaz o kadar. (yazdım tamamen :P)
Sosyal ağlarda paylaş

roket adam said:
kız 16 gibi falan gösteriyor.

ahahah gökçe. çok tehlikeli laflar bunlar patide dsfdsfsdfsdfs

Böyle olabilir bence de, en mantıklısı bu geldi bana.

g0kche de fake bu arada.
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...