Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Karekter Aktrama

Lingam

Öne çıkan mesajlar

Character Transfers
It is STRONGLY possible this service will be offered either at the close of Open Beta or shortly after retail. Details are not finalized, so don't contact our support team asking how you can transfer characters. If it is implemented, most likely it will be for a small price, however we might offer 1 free transfer to Open Beta participants for putting up with us through the betat period. But also consider this is not a worry-free solution. If your character's name is already taken on another server, we will not be able to transfer your character to that server.

bir karakter ücretsiz olarak aktarılabilecek, ikinci veya üçüncü karakterler için de şu anda belli olmayan bir fiyat düşünüyolarmış[signature][hline]He who fights with monsters should look to himself does not become a monster...When you gaze long into the abyss, the abyss also gazes into you.
- Friedrich Nietzsche
Sosyal ağlarda paylaş

said:
BlackRose, 24 Nisan 2004 23:57 tarihinde demiş ki:
.... however we might offer 1 free transfer to Open Beta participants

Open beta sonunda bile olabilir dediler, değil olmak nasıl olacağı hakkında ikinci bir açıklama bile gelmedi. Yoksa.. yoksa.. :([signature][hline]Semi-Dr. Quinthalus @ primum non nocere
ICQ UIN: 1957744 MSN Messenger: [email protected]
Sosyal ağlarda paylaş

qui: ahh ahh nerdee .p
+ mesala sizin karakterinizin adi Bla eger transfer olmak istediginiz serverda da baskasi Bla yi kullaniosa transferi unutun :)[signature][hline]

Crean Frostfel Master Medic on Eclipse / Frostfel Dark Elf Mystic/Fighter On Bartz
Captain of the Amarr Battleship Vampire / Member of Dreamsmiths
"Who wants to live forever?"

[Bu mesaj Creel tarafından 26 Nisan 2004 22:55 tarihinde değiştirilmiştir]
Sosyal ağlarda paylaş

en azından nick degiştirme opsiyonu da koymalılar bence :P

isterizde isteriz, o kadar beta testerlık yapıp çinlilerin banlanması gerektiğini belirttik. karşılığında nick degiştirme ve server aktarma isteriz.[signature][hline]Bestiae sumus, ut non bestiae simus...
Karakedi of Bartz - Lvl 19 Human - Healer
Karakedi of Gustin - Lvl 21 Elf - Scout
KaraElf of Gustin - Lvl 18 Dark Elf - Mage
Sosyal ağlarda paylaş

hayır 2 gün sonra alıcaz oyunu adamlar daha hiç birşeye KESİN cevap vermedilerye sokayim yani onlarada şerefsizim karakediye versen daha güzel yönetirdi ncsoftu
chr aktarılacakmı türkiş krei kartımızla serial alabilecekmiyiz
update var diyolar ilk gün updatede neler değişecek
yazın şunları artık yahu ne saçma retail release oldu bu ?
ben bile daha güzel riliiyz ediyorum
Sosyal ağlarda paylaş

bi ara bazı oyunlar/siteler falan türkiyeden gelen kredi kartı ile alışveriş taleplerine olumsuz cevap veriyolardı , ondan demiştir :)[signature][hline]He who fights with monsters should look to himself does not become a monster...When you gaze long into the abyss, the abyss also gazes into you.
- Friedrich Nietzsche
Sosyal ağlarda paylaş

ben birsey sormak istiyorum konu ile pek alakalı diil ama
ben hic oyun siparis etmedim.
bunun icin visa/master kart kafi diyorsunuz.
peki hesaptan para cıkısı nasıl oluyor
yani mesela 50usd olarak cekecekler ok.
benim hesabım TL.(kart var tabi :) )
bunun icin ayrı bi islem yaptırmam gerekiyormu(dolar hesabı vs)
yoksa cekildigi zaman dolar kuruna gore banka TL'dan çekim yaparak mı yolluyor?

aydınlatırsanız sevinirim.
Sosyal ağlarda paylaş

said:
Beliar, 27 Nisan 2004 18:18 tarihinde demiş ki:

işte 50 dolar kaç TL ediyosa o kadar çeker.
ha bu arada, şifreli kartlarla (telecard falan) da sipariş veriliyor mu? kredi kartı işi tehlikeli çünkü, adam çeker 3 milyar kalırsın ortada.[signature][hline]Adriannel the Elf Mage
Sosyal ağlarda paylaş

Hayır verilmiyor. Sadece Visa/Master. Bide American Express oluyor sanırım bazı yerlerde. 3milyar çekmez ayrıca, sonuçta bu adam senden her ay para alıcak, bir sürü insandan alıcak. Güvenilirliğini böle basit bişeyle sarsmaz.[signature][hline]Semi-Dr. Quinthalus @ primum non nocere
Sosyal ağlarda paylaş

said:
Qui, 27 Nisan 2004 18:23 tarihinde demiş ki:
Hayır verilmiyor. Sadece Visa/Master. Bide American Express oluyor sanırım bazı yerlerde. 3milyar çekmez ayrıca, sonuçta bu adam senden her ay para alıcak, bir sürü insandan alıcak. Güvenilirliğini böle basit bişeyle sarsmaz.

telekardın üztünde visa yazıyo.. tam olarak Visa Electron yazıyo. yine de olmaz mı?[signature][hline]Adriannel the Elf Mage
Sosyal ağlarda paylaş

said:
mayfer, 27 Nisan 2004 18:20 tarihinde demiş ki:
said:
Beliar, 27 Nisan 2004 18:18 tarihinde demiş ki:

işte 50 dolar kaç TL ediyosa o kadar çeker.
ha bu arada, şifreli kartlarla (telecard falan) da sipariş veriliyor mu? kredi kartı işi tehlikeli çünkü, adam çeker 3 milyar kalırsın ortada.

Hehe abicim 3mlyrlık kart hesabıyla yapma o isi. git bi hesab actır yatır 200 300 milyon ok. giderse bu gitsin. overdraft(bole bisi) o da olmasın tabi harcanabilir max 200 300mlyn olsun kafi dimi . saol bu arada acıldıgında alabilirim demekki.
Sosyal ağlarda paylaş

Beilar senin bahsettiğin kartlar elimizdeki visa'lar, masterlar değil. Debit kart diye geçiyor onlar (yine visa, master olarak işlem görüyor ama) ve heryer kabul etmiyor. Ediyorsa burası ne ala tabii. Önden gidip para yatırma, yada EFT yapma olgusu üff detirtsede garantili olması güzel tabii.[signature][hline]Semi-Dr. Quinthalus @ primum non nocere
Sosyal ağlarda paylaş

said:
Zegna, 27 Nisan 2004 19:23 tarihinde demiş ki:
karakter aktarmak ne kadar sacma bısıdr yaw :/

betaysa beta sonunda restartı atarsın yani..

nerdeyse herkes bu durumda oyunu bırakırdı. günde 20 saat oynayan koreli çinli deliler var, adamın teki lbl 76 mı ne olmuş. bu adamlar reset atılsa intihar falan eder. lvl 20'nin üstündeki nerdeyse herkes bu durumda oyunu bırakırdı, hem bu sayede daha çok oyuncuyu ellerinde tutarlar.

mantıklı iş yapıyolar.[signature][hline]Adriannel the Elf Mage
Sosyal ağlarda paylaş

yok zaten beta başlamadan soylendi chr wipe olmayacak diye
yoksa herkez ona gore oynardi
nasil olsa duracak diye herkez kasti deliler gibi betada kasayim chronikila gecince takilirim diye (chr delaya ugradiya neyse )
yoksa kimsede kasmaz herkez pk olur ortalik $enlik yerine donerdi
Sosyal ağlarda paylaş

• 3 hafta sonra ...
said:
Dungeon_Master, 28 Nisan 2004 15:10 tarihinde demiş ki:
Dur bi msj daa atiim de eve onlinena atılan msj sayısına yetişelim. Çok gereksiz ama taktım bi kere kafaya; lineage, hakkında en çok konuşulan oyun olmalı.. Daocdan soora.. :)

daha çok yolun var
60k mesaj var uo osi'de ;)[signature][hline]He who fights with monsters should look to himself does not become a monster...When you gaze long into the abyss, the abyss also gazes into you.
- Friedrich Nietzsche
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...