Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

gastraphetes mi yoksa strengthening longbow mu?

Karabulut

Öne çıkan mesajlar

ben bi sahsin tavsiyesi uzerine gastraph bow aldim.ok cok guzel devamli ss kullaniyorum genelde hizli kesiyorum
streng bow almamamin sebebi yavas olmasiydi
fakat suan huzursuzum streng bowmu alsaydim diye dusunuyorum tavsiyelerinizi beklerim bu arada light crosbowun cikmadigi dogrumu??? kac zamandir ariyorum daha kimsede gormedim ve de duymadim..
Sosyal ağlarda paylaş

ari hangi bowu alma dedigini anlayamadım ?

bende şuan DE bow satıp ya gastra yada str long bow almayı planlıom (param olunca)

hangisini almiim?[signature][hline]Bestiae sumus, ut non bestiae simus...
Karakedi of Bartz - Lvl 19 Human - Healer Mage
Karakedi of Gustin - Lvl 25 Elf - Scout
KaraElf of Gustin - Lvl 20 Dark Elf - Dark Wizard
Sosyal ağlarda paylaş

valla str bow p.atk guzel 170 falan ama yavas + cok ss harciyor o yuzden su an lvl 59 olup hala gastra kullanan ınsanlar var c1 e kadarda en mantıklısı +3 gastra ha +3 ne ekliyo
her bi scrol +2 patk +1 accuraci yanlıs hatırlamıyorsamda 5 veya 6 critical ekliyor c1 den sonra en iyi bow ilk baslarda light crossbow daha sonra 60 larda eminencebowa gecmek lazim[signature][hline]www.dragonsfamily.com
Sosyal ağlarda paylaş

yok farketmiyo ister 4 ss harcasin ister 7ss dmg yine ikiye katlaniyo kedi bu arada sakin str longbow alma alanlarin hepsi pisman 40p.atk fark icin 500k fazla vermeye gerek yok lvl50yim hala +3 gastra kullaniyorum ama artik cok zorlasti dmg fazla veremiyorum icebow alabilirim ama onlada ss kullanirsam batarim.[signature][hline]www.dragonsfamily.com
Sosyal ağlarda paylaş

said:
-Ari-, 14 Mayıs 2004 16:55 tarihinde demiş ki:
yok farketmiyo ister 4 ss harcasin ister 7ss dmg yine ikiye katlaniyo kedi bu arada sakin str longbow alma alanlarin hepsi pisman 40p.atk fark icin 500k fazla vermeye gerek yok lvl50yim hala +3 gastra kullaniyorum ama artik cok zorlasti dmg fazla veremiyorum icebow alabilirim ama onlada ss kullanirsam batarim.

eywallah vizviz kardes harbi yardimci oldun...
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...