Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Ankara-Japonca Dersi

nakerebanarimasen

Öne çıkan mesajlar

Mortis said:
ya bu yaz başında 1 sene olacak o zamana kadar bi 400-500 tane daha öğrenicem tabş ne kadar aklımda kalır bilmiorum ama, kur atliorum ben paso tatillerde, 6 kuru yani okulda 3 sene öğrettikleri şeyi 1 senede almış olacam, mezun oluorum die üniden. Bakalım ne kadarı aklımda kalacak o kanjilerin ama pratik yaparız herhalde.

sağlam vaktin var mortis o zaman:)
Sosyal ağlarda paylaş

yani ilk 2 kuru yazın geçtim, bomboştum bi yaz okulum vardıi, oturdum japonca çalıştım, sonra 1 kur aldım bu dönem okulda, şimdi ara tatil var 1 ay 2 kur geçicem, ki bi kurunu geçtim. bi kur kaldı. bu bahar döneminde de 6. kuru almış olup. en azından intermediate japanese bitmiş olacak =) ara tatillerde evde oturuken kanji bakiorum öle geçio =) sen nerde öğreniosun bu arada japoncayı okulda mı sen de ? yoksa kurs mu
Sosyal ağlarda paylaş

Mortis said:
yani ilk 2 kuru yazın geçtim, bomboştum bi yaz okulum vardıi, oturdum japonca çalıştım, sonra 1 kur aldım bu dönem okulda, şimdi ara tatil var 1 ay 2 kur geçicem, ki bi kurunu geçtim. bi kur kaldı. bu bahar döneminde de 6. kuru almış olup. en azından intermediate japanese bitmiş olacak =) ara tatillerde evde oturuken kanji bakiorum öle geçio =) sen nerde öğreniosun bu arada japoncayı okulda mı sen de ? yoksa kurs mu

evet ben okulda öğreniyorum fakat sne de mi okulda tam anlayamadım
Sosyal ağlarda paylaş

• 2 hafta sonra ...
  • Yeni Oluştur...