Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

The Extra-Terrestrial Concept (Açıkfikirli insanların bakması rica olunur)

Sovereign

Öne çıkan mesajlar

bu da apayrı bi yaklaşım olmuş ha.

dalga geçiyorum, çünkü ispat diye sunulan şeyler çok alakasız, uydurma olasılığı çok yüksek, saçma sapan videolar sadece. Bununla beraber, tek başımıza olduğumuzu da savunmuyorum, ortada basit matematik hesabı ile yapılabilecek bi oran var, sadece burada yaşam oluşmuş olamaz. ( tabii burada da halen bilmediğimiz bi sürü şey olduğu için belki de olabilir de denebilir, bilmiyoruz bi bok sonuç olarak ) trombon sesiyle iletişim kuran uzaylılar yok yani, olmaz ööle saçma şey :D
Sosyal ağlarda paylaş

Bu crop circle larin gecenlerde ng de belgeseli vardi. o tarlalarin sahipleriyle konusmalar vs.
artik bir gelenek haline gelmis oraya sekil yapmak ve hepsi insan yapimi. hicbir zamanda yanik yada radyasyon vs. izine rastlanmamis.

ayrica 35. sayfada bir ucan altin cisim gibi birseyin videosu konmus, bildigin ucan balon ruzgarla hizlanmis gidiyor iste. ha bir de obamanin konusmasinda var diyorlardi, o da bildigin kus ucuyor kameranin yakinindan gectigi icin cok hizliymis gibi gorunuyor.

ufo huntersta gosterdikleri ucan cisimler nedense hep amerikan hava uslerinin cok yakinindaki kasabalarda goruluyor.

gidin after effects ogrenin, camdan disariyi cekip 2345395489 tane ufo savas gemisi yerlestirin, goz kirpma hizinda hepsini arkalarindan dumanlar,lazerler cikartarak ucurun. bunlari yapmak gunumuzde cok cok basit bilgisayar sayesinde. eskilerden olan videolarda bile adamlar kamera hileleriyle ucan gemi yerlestiriyorlardi gene gordugum bir baska belgeselde.

belki de gercekten vardir uzaylilar, ama burada gordugum videolardan hicbirine inanmiyorum cunku cok fake duruyor hepsi. konusmalar vs. bile yani inanasim gelmiyor.
Sosyal ağlarda paylaş

valla 60 sayfadır bu konuyu tartışıyorum burda diadan.. bu söylediklerinin hiçbiri aklıma gelmemişti valla helal.. şu 60 sayfada sarfettiğim bütün zamanın boşa olduğunu anladım. Ne salakmışım ki böyle CGI'lara inanmışım...

benim ve benim gibi kimisi 40-50 yaşını geçmiş milyonlarca insanın göremediği şeyi gösterip bizi aydınlattığın için sana en derin teşekkürlerimi sunarım.
Sosyal ağlarda paylaş

DiadanLocke said:
Bu crop circle larin gecenlerde ng de belgeseli vardi. o tarlalarin sahipleriyle konusmalar vs.
artik bir gelenek haline gelmis oraya sekil yapmak ve hepsi insan yapimi. hicbir zamanda yanik yada radyasyon vs. izine rastlanmamis.

ayrica 35. sayfada bir ucan altin cisim gibi birseyin videosu konmus, bildigin ucan balon ruzgarla hizlanmis gidiyor iste. ha bir de obamanin konusmasinda var diyorlardi, o da bildigin kus ucuyor kameranin yakinindan gectigi icin cok hizliymis gibi gorunuyor.

ufo huntersta gosterdikleri ucan cisimler nedense hep amerikan hava uslerinin cok yakinindaki kasabalarda goruluyor.

gidin after effects ogrenin, camdan disariyi cekip 2345395489 tane ufo savas gemisi yerlestirin, goz kirpma hizinda hepsini arkalarindan dumanlar,lazerler cikartarak ucurun. bunlari yapmak gunumuzde cok cok basit bilgisayar sayesinde. eskilerden olan videolarda bile adamlar kamera hileleriyle ucan gemi yerlestiriyorlardi gene gordugum bir baska belgeselde.

belki de gercekten vardir uzaylilar, ama burada gordugum videolardan hicbirine inanmiyorum cunku cok fake duruyor hepsi. konusmalar vs. bile yani inanasim gelmiyor.

gerçeğide var şarlatanıda
Sosyal ağlarda paylaş

Yalniz su ana kadar 3 tane olay koydum onla ilgili zerre yorum gelmedi, onun haricinde her mesaj konuyu basa donduruyor. "topu CG bunlarin, crop circle'larin hicbirinde radyasyon yokmus" vb gibi konuda atilan mesajlari hice sayan mesajlar geliyor.

Otomatik bir foruma ihtiyac var, boyle AdSense gibi cropcircle yazan her adama forum tarafindan gerekli video gozune sokulmali post etmeden once. WATCH THIS BEFORE YOU POST THIS SHIT falan seklinde de title'i olacak.

Biliyoruz ki cropcircle yapan herifler mevcut, arada cogu vaka var ki bunlarda hem radyasyon, hemde cesitli anomaliler tespit ediliyor. Onlari dahil etmeyen belgesele belgesel demem.

Obama'nin videosu kanit olarak kabul edilemez zaten, bir tane belgeselde kameranin onunden gecen bocegi UFO olarak tanimliyorlar onun gibi komik birsey olabilir.

Sightings olayini onemli kilan bir kac unsur var ben onlara bakiyorum. Cismin hareketi, tanimi, cevresel etmenlerle karsilastirilmasi, kamera hareketi, zoom hareketi, video'yu cekenin olaya verdigi tepki... Bunlar videonun orjinal olup olmadini yeterince kanitlayabilir. Ayri olarak teknik analiz olayida var, UFO sektoru tarafindan degil PIXAR yada IL&M uzmanlarina falan gidip analiz ettiriyorlar, yada foto ve video analizcilerine gidiyorlar falan. Bunu paragrafida 3. yazisim heralde.

Yani CG olmayan tonla videoda var.
Sosyal ağlarda paylaş

InneR_ChaoS said:
insanin bicerdoverle ustaca calisip yapabilcegi seyler gibi geldi o sekiller

Biçer döver değilde, bir belgeselde iki akademisyen bu tür şekillerin nasıl yapılacağını gayet güzel bir şekilde açıklıyorlar ve birde örnek gösteriyorlar yani kendileri yapıyorlar.
Sosyal ağlarda paylaş

Misafir
Bu konu yeni mesajlara artık kapalıdır.
  • Yeni Oluştur...