Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Şöyle bir şarkı vardı neydi o?

Gimli

Öne çıkan mesajlar

Beyler yardım lazım MAD TVde kız arkadaşım ile bir klip izledik çok güzel bir trance ( yada progressive ) parça ve taktı kafayı adıne adıne diye, şarkı biterken yazmadı adı( OH YEAH )ve bulamıyorum parçayı üstüne beceriksiz dedi bana : ) Bütün gördüklerimi söylüyorum clip deki.

Trance bir parça clip aynen şöyle, evde siyah saçlı bir eleman var party veriyor, içerisi çok güzel kurallardan dolayı açmıyorum içeriği anlayın : ) Bol bayan ve yakışıklı ile dolu bir ortam ve elemanın babası, annesı dışarıda eve giremiyorlar,klip devam ederken bir 2 kez daha gösteriyor onları..VE aniden 2 çok güzel kız çıkıyor çıbıl :p funky sisters diyorlar gibi gibi bu kadar elimde başka bilgi yok , yardım lütfen : )
Sosyal ağlarda paylaş

• 2 hafta sonra ...
  • 2 hafta sonra ...
Köşeye kadar bi el atın patiler;
bi parça vardı, ee klibinin başında bi kulubede adamlar duruyor teybe bi kaset koyuyorlar, sonra başlıyorlar şarkıyla çoşmaya, tırım tırım titriyolar falan, noluyo lan bize gibisinden sonra kulübeden müzük cıkıyo sokağa dökülüyo seyyar satıcılara ablalara abilere teyzeler bulaşıyo ,acayip hareketli bi parçaydı, çok açıklayıcı diil de bi bakın dolanın belkim bulursunuz bea..
Sosyal ağlarda paylaş

"the kids are all right",iki kadın bi erkek olarak çevirmişler8-)
diye bi filme gittim dün de(tavsiye etmiyorum)

iki kadın bi erkek için kapışır hoş bi romantik komedi olur diyodum ama kadınlar lezbiyenmiş falan herneyse konu bu değil

daha filmin hemen girişinde bi şarkı girdi hatta aynı şarkıyı pes11 menusunde de duymuştum galiba o an hoş bi şarkı gibi geldi bilen varsa...
Sosyal ağlarda paylaş

vexilloid said:

"the kids are all right",iki kadın bi erkek olarak çevirmişler8-)
diye bi filme gittim dün de(tavsiye etmiyorum)

iki kadın bi erkek için kapışır hoş bi romantik komedi olur diyodum ama kadınlar lezbiyenmiş falan herneyse konu bu değil

daha filmin hemen girişinde bi şarkı girdi hatta aynı şarkıyı pes11 menusunde de duymuştum galiba o an hoş bi şarkı gibi geldi bilen varsa...

http://www.youtube.com/watch?v=1e0u11rgd9Q
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...