Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Hindemith tekiler

Stalkerx

Öne çıkan mesajlar

Yeter valla bu kaindeki çinlilerden çektiğimiz. Nereye adım atsam çinli çıkıyor karşıma. Hepsinin elinde kuku silahı, %90ı zaten dark elf, ninja özentisi angutlar. ingilizceden bihaberler. Ne desem yes, no, dont know your language diye cevap veriyorlar. Ve hepsininde davranışı aynı. İllaki senin daldığın moba dalacaklar, başarabilirlerse bide parayı lootlayacaklar. Nickleri zaten hotmail nicki gibi. OogirlOO134, kakiku 01 gibi. Sanki tek bi kalıptan çıkmış adamların hepsi. Kain iyi hoş diyorduk madmanlede bu tip yaratıklarla karşılaştıktan sonra server değiştirmeye karar verdik. Hindemithte az çinli varsa gelelim yoksa gelmeyelim arkadaşlar :)
Sosyal ağlarda paylaş

ben hindermith deim..
nick ayni Xanger

kis ark. im oynuo Blucrux

delidumrul var
sonaciima
Row var i$te zegna ama sanirsam ayrilio o

var baya kisi hepimiz en azindan delidumrul ben ve benim hatun ki$i human iz ve adadayiz hala.. kasioz.. delidumrul kasti bayada o arada sirada bizim oralarda gezinio.. neyse boleyken bole..

nickleri yazarsanIz friendlist e ekleyelim sizleride ..[signature][hline]There are 10 types of people in the world;
who understands binary and who don't...
Sosyal ağlarda paylaş

said:
XaNGeR, 11 Mayıs 2004 21:31 tarihinde demiş ki:
ben hindermith deim..
nick ayni Xanger

kis ark. im oynuo Blucrux

delidumrul var
sonaciima
Row var i$te zegna ama sanirsam ayrilio o

var baya kisi hepimiz en azindan delidumrul ben ve benim hatun ki$i human iz ve adadayiz hala.. kasioz.. delidumrul kasti bayada o arada sirada bizim oralarda gezinio.. neyse boleyken bole..

nickleri yazarsanIz friendlist e ekleyelim sizleride ..

eveet benim adıma da yazdığın için teşekkür ederim hayatım..

evet hepimiz ordayız. beraberiz. human ız.. ben şahsen mage im.. nick im burdakiyle aynı..

sevgiler..

BLuCruX D'SiLentSouL[signature][hline]Nido Aru Kotova Sandamu Aru..
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...