Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

24 - oh be nihayet çözülüyor olay

Sam

Öne çıkan mesajlar

şu senatör 15 bölümdür birşey açıklayacak garibim, nihayet açıkladı da huzur buldu. :) şu adi, pis, aşağılık, haysiyet ve şereften yoksun, insanlığın yüz karası.. her neyse suiskastçiyi de geberttiler oh oldu. :-p iki soru:

- tony nasıl yetişti jack'in evine yaf o kadar yakın mıydı ctu merkezine?

- şu george mason kimin için çalışıyor hala nalaşılmadı, anlayan var mı? tam dost olduğunu düşünürken jack "onu koruyan biri olmadan maie nasıl tek başına bulaştı bu işe anlayamıyorum" dedi de mason üstelemedi, gene şüphelendim..[hline]Police: You at the window! Drop your weapon and place your hands on top of your head!
Arnie: trrritotitaritotitaritotitaritotitaritotitaritotitaritotitaritotita!!!
Police: That's a minigun!!!
Star dublajli Police: Lanet olsun ne biçim silah bu böyle??!!!
Sosyal ağlarda paylaş

yok ya tony kendi geldi görmedin mi? "williams'ı arayacağım şimdi" dedi nina'ya, cevap alamayınca atlayıp gitti herhalde ama 15 dk sürmedi gitmesi o aklıma takıldı.. :)[hline]Police: You at the window! Drop your weapon and place your hands on top of your head!
Sosyal ağlarda paylaş

fizboz ben seni ak sakallı dede değilsin diye biliyordum, toplantılara polymorph yapıp mı geliyorsun yoksa? :)[hline]Police: You at the window! Drop your weapon and place your hands on top of your head!
Sosyal ağlarda paylaş

fazla atraktif diyorsun da 65 yaşındaki babama seyrettiriyorum ben, sen aksakallı paladine misin ki fazla atraktif geliyor? ;)[hline]Police: You at the window! Drop your weapon and place your hands on top of your head!
Sosyal ağlarda paylaş

Walla Mason un ne mal olduğunu bu pazar görecez. En başından beri kılım. Hatırlayan olursa 1. veya 2. bölümde(1 olması muhtemel) Mason un bir operasyondan sonra 200.000$ ı kendi hesabına aktardığından bahsediyordu.

Şimdi helikopterle beraber esas olay açığa çıkacak. Acaba helikopterden kim inecek?[hline]Ey yumurtaya can veren Allah yeşil biberi nasıl yarattın?
Sosyal ağlarda paylaş

Sen git adamın ülkesini bombala, karısını kızını öldür sonra intikam almaya kalkınca bik bik et, zavallı de olmaz öleeeee..... Gidip Drazen'ın karısını kızını öldürmeden önce düşünecektin bütün bunları.[hline]
I get knocked down
But I get up again
You're never going to keep me down
Sosyal ağlarda paylaş

son bölüm çok güzel oldu açıkçası ben tamamını ağzım açık seyrettim

şu 1 saati tamamlamak(v diğer maddi olaylar vs.) için yapılan reklamların hepsine sinir oluyorum

Angel2ı seyrediyorsun 2dk. reklam kouyyorlar buna geliyorsun 5dk da bir reklam koyuyorlar tabi insan da ister istemez bayıyor

ama olayların bu şekilde birbirine bağlanmasına çok sevindim
son 1 kaç bölümdüğr ortada çok önemli bir sır olmadığı için zevk alamıyordum
şi
mdi daha iyi oldu şu Drazen la birlikte[hline]VER RAIST'İ AL DRIZZT'İ
E Buyrun...
Sosyal ağlarda paylaş

boyle daha heycanli

bu arada ben Kim'e iyice acimaya basladim kizin basina gelmedik kalmadi be[hline]Day after day we will gratefully suffer for more
Predestined's our part
So we bleed in the name of god

Blind Guardian - Age of False Innocence
-Kings of Chaos-
So please, a little respect. For I am Costanza. Lord of the Idiots! - George "Gammy" Costanza (Cantstandya)
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...