Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

diablo 2: lod için yardım lütfen

Zed

Öne çıkan mesajlar

uzun zamandan sonra tekrar gaza gelip lod yükledim, bi hevesle oyuna başladım. ama her seferinde yeni karakter yaratıp level 10 falan olunca "kesin skilleri hatalı verdim,yazık oldu karaktere" deyip yeniden karakter açtım... assassin, druid, sorceress denedim, hepsinde "yok bu karakter de mükemmel olamaz asla" diye kapattım. heh kafayı yemek üzereyim. mükemmelliği kanıtlanmış bi kaç karakter yazabilir misiniz? bi de skiller classlar konusunda ayrıntılı bilgi içeren site adresleri olursa iyi olur.
Not: biliyorum bi sürü d2lod konusu var zaten, aramaya üşenmedim, mamafih sorularıma cevap bulabileceğim bi konu da bulamadım.[hline]open your heart | i'm coming home[/b]
Sosyal ağlarda paylaş

diabloii.com da var bir suru karakter yani sonucta mukemmel olcak diye bi sart yok aklında hangi class var? bende yazarım 1-2 tane[hline]-I really learned something today.The halloween isn't just about costumes and candy, its about loving and giving something to each other.
-No, dude it's christmas.
-Oh, then what's Halloween about?
-Costumes and candy...
-Oh...
Ama Eşşek Gibi sEsli hArf............Hay ben boyle modanın :P

Sosyal ağlarda paylaş

diabloii.net olcak yanlıs yazmısım.
Bu assasin strateji.
Bu druid strateji.
Bu strateji index.
Yazıcam simdi assasin ve druid hakkkında[hline]-I really learned something today.The halloween isn't just about costumes and candy, its about loving and giving something to each other.
-Costumes and candy...
-Oh...

Sosyal ağlarda paylaş

ehe yazamıcam valla adamlar yazmıslar herbiseyi aklıma gelmedi :)[hline]-I really learned something today.The halloween isn't just about costumes and candy, its about loving and giving something to each other.
-Costumes and candy...
-Oh...

Sosyal ağlarda paylaş

www.lurkerlounge.com ve www.theamazonbasin.com iyi siteler

http://www.cs.hmc.edu/~cbradfor/diablo2/skills.html

burada da tüm skillerin 99.lvl'a kadarki özelliklerini görebilirsiniz. ayrıca summon ettiginiz yaratıkların da attack ve defans rating'ini gösterdiği için çok güzel bir site.[hline]elf: x adlı insanı arıyorum nerede bulabilirim?
barmen: hmm, tanıyorum onu niçin arıyorsun?
elf: akrabam...
tüm grup iptal!!!
(yaşanmıştır)
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...