Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Crimson Horde. Darkfall Icin Official Paticik Guildi.

Azmodai

Öne çıkan mesajlar

• 5 ay sonra ...
  • 3 ay sonra ...
bu arada oyuna laf söyletmem. biz halen oynuyoruz gayetde mutluyum valla. aoc da wow da o kadar adam kestikte ne oldu lootmu geldi bişeymi geçti elimize en azindan burda bişeyler elde edebiliyoruz emeklerimizin karşiliğinda birde adrenalin yüksek dozaj tabi o lootu aldiğin gibi bide vermesi var halen yusuf yusuf dolaşiyorum haritada el elden üstündür malum
Sosyal ağlarda paylaş

dark, buraya benim sayemde geldin arkadasim... AYAGINI DENK AL sdfg.

bi de cidden oyun cok kotu. allah sabriniza sabir katsin. amin.

RRa said:

bu arada oyuna laf söyletmem. biz halen oynuyoruz gayetde mutluyum valla. aoc da wow da o kadar adam kestikte ne oldu lootmu geldi bişeymi geçti elimize en azindan burda bişeyler elde edebiliyoruz emeklerimizin karşiliğinda birde adrenalin yüksek dozaj tabi o lootu aldiğin gibi bide vermesi var halen yusuf yusuf dolaşiyorum haritada el elden üstündür malum

wow, aoc falan zaten cok cok cok kotu oyunlar. onlari savunan yok sdfg.
Sosyal ağlarda paylaş

• 3 hafta sonra ...
D@rkwish said:

Oyunun potansiyelini yüksek ancak devler sağolsun hiçbir zaman erişemiyecek; fakat emin ol oyun beta döneminden bu yana oldukça değişti bana göre şu anda piyasadaki oynanıcak en iyi pvp oyunu ve buna dünyanın heryerinden birçok pvp guildi katılıyorki oynuyorlar :)

dark niyetin iyi, ama ben omur boyu trolleyecem oyunu. beni boyle kabul et artik adsfs.
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...