Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Darkfall çıkış tarihi açıklandı!

Ubik

Öne çıkan mesajlar

Azmodai said:
kimse bilmiyor gecen hafta bi reportaj yapti ve UOdaki gibi thieflik olmayacagini soyledi. Bir zara bakmamali birsey calip calmamak, birinden bisi calacaksan onu oldurup alirsin diyordu devler.

ama bilemiyoruz tabi, toptan mi cikardilar yoksa farkli mekanik mi bulacaklar.

o röportajdan benim anladığım hırsızlık sistemi olmayacak çünkü olduğu vakit dedikleri gibi zar sistemiyle olabiliyor ve yetenekle ilgili bi durum olmuyor. itemini istiyorsan öldüreceksin demişlerdi.
Sosyal ağlarda paylaş

hırsızlık için şöle bişi yapılabilirdi belki

sadece player'ın arkasından çalabiliyorsunuz, aim olarak da hatta atıyorum belindeki kemere odaklanmanız gerekiyo. 5 saniyelik channeling spell gibi birşey olabilir mesela (yürürken kesilmiyor). ama rakip size yüzünü döndü mü kesiliyor. ayrıca bu spell'i yaptıktan sonra 10 saniye atak yapamaz/ofansif spell yapamaz halde oluyorsunuz. bölece bişe çalarken yakalanırsanız ölme riskini artıyo vs

tabi eminim zor olur oyuna koyulması, hatta eminim abuk subuk bile geliyodur kulağa. 1 saniyede aklımdan geçenleri yazdım :D
Sosyal ağlarda paylaş

sabonis said:
hırsızlık için şöle bişi yapılabilirdi belki

sadece player'ın arkasından çalabiliyorsunuz, aim olarak da hatta atıyorum belindeki kemere odaklanmanız gerekiyo. 5 saniyelik channeling spell gibi birşey olabilir mesela (yürürken kesilmiyor). ama rakip size yüzünü döndü mü kesiliyor. ayrıca bu spell'i yaptıktan sonra 10 saniye atak yapamaz/ofansif spell yapamaz halde oluyorsunuz. bölece bişe çalarken yakalanırsanız ölme riskini artıyo vs

tabi eminim zor olur oyuna koyulması, hatta eminim abuk subuk bile geliyodur kulağa. 1 saniyede aklımdan geçenleri yazdım :D

bir suru ilginc oneri var forumlarda, iste mini game olsun, mouse'un hizina gore ve hareketlere gore olsun vs.

Keske olsyadi, dfo gibi full sandbox bir oyuna lazimdi, ama arcane'e de hic katilmiyorum "bir sekilde yapilip olsaydi" gorusune, adamlar denemisse ve dengeli birsey bulunamamissa demekki yapacak bisi yok. 7 yildir bu oyunu yapiyorlar, bir asamasinda hirsizligi denemislerdir mutlaka :)
Sosyal ağlarda paylaş

• 5 hafta sonra ...
  • Yeni Oluştur...