Jump to content
Warchief

Warcraft Lore Paylaşım ve Tartışma Alanı

Öne çıkan mesajlar

§ 13 Eyl 2016, 04:49

kitap ve illidan

Illidan aslında trion oluyor champion of light diye bahsediyor naru. Oyunda sanırım alttan alttan build up ztn var. Ben tatilde olduğum için hikayeleri bitiremedim ama o shard bizi illidan in hikayesine gönderiyor sanırım.

Giriş gelmişme sonuç yapacaklar mı yoksa in our darkest hour zembille ışıklara bürünmüş bir şekilde inecek mi görecez. (oyun daha göstermediyse tabii)

De çıtayı kiljadendan öteye sargerastan öteye koymaları beni düşündürdü. Naru baya burning legion kim bok sen karanlığa denge getireceksin modunda. Burning legion ı erken harcayıp belki void ile exp bitirip voidle devam edecekler gibi

Biz kestiğimizde reslenmesini de naru yapıyor bu arada. Kiljaden kesmeye aldor a gittiğinde konuşurken buna mark atıyor. Ne olduğunu anlamıyor ama öldükten sonra o mark resliyor

Kitap fena değildi. Biraz zorlama olmuş bazı yerler maeiv okurken kan kusturdu ama onların dışında. Illidan in çabası güzel anlatılmış. Dh iç dünyası aynı şekilde.

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş
§ 13 Eyl 2016, 09:15
ya o degılde wardens denilen paralel yapıya kımse hesap sormuyor sız ne ayak kardes dıye bıde ustune rep kasıyoruz adamlara asdasdas:D

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş
§ 13 Eyl 2016, 09:19
Uyardik biz, yarin ulan hepiniz oradaydiniz denince aglamayin. Uzun tabugun yanasmalari bi ara gazetelerinde maiev heykeli dikilicek kadin eiyorlardi, alsinlar simdi darnassusa diksinler heykelini heh

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş
§ 13 Eyl 2016, 10:26
Maiev öldüğü gün kurban falan kesicem ya. Okurken kanser etti. Yıllardır bitmeyen kabız gibi karakter. Saçma sapan twistler fln yer şimdi. W3 de en sevdiğim karakterlerdendi halbuki.

Diğer exp e warden şiir gibi gitmez mi yalnız ya. Mükemmel playable class malzemesi var

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş
§ 13 Eyl 2016, 10:27
Maiev reize laf yok. Kadin gorevini yapiyor her daim, gorevi verenlere suc bulun.

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş
§ 13 Eyl 2016, 10:28
oyun bir melee classi daha kaldirabilicek durumda degil :P

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş
§ 21 Eyl 2016, 09:51
Emerald dream raidindeki Il'gynoth un quoteları taze gelmiş

Şimdiye kadar toplananlar

said:
To find him, drown yourself in a circle of stars.
N'zoth heralde bu. Circle of starsı da görürüz xpac sonunda

said:
The boy-king serves at the master's table. Three lies he will offer you
Bunun anduin olduğu baya belli, heralde anduin birinden duyduğu yalanları tekrarlayacak. En bariz ASoIaF göndermesi bu zaten.

said:
Her heart is a crater, and we have filled it

Bence jaina, ama sylvanas diyenler de var. Sylvinin rolü belli jaina kessin corrupted lel

said:
The lord of ravens will turn the key

Medihv? Khadgar? Eğer öyleyse aşağıdaki quotela daha bi anlam kazanıyor + komple teorisi

said:
Five keys to open our way. Five torches to light our path

Bunlar da pillars of creation kesin. Bu durumda acaba portalı kapatalım derken n'zoth un hapishanesini mi açacağız yanlışlıkla?

said:
The king of diamonds has been made a pawn
Bu magni belli de kimin piyonu azeroth mu nzoth mu? Azeroth olsa niye pawn desin gerçi..

said:
Flesh is his gift. He is your true creator
Bariz curse of flesh göndermesi bi numarası yok

http://i.imgur.com/pK7VDNO.png

Şimdilik bunlar var sanırım. /DISCUSS

edit : Lord of Ravens Odyn olabilir demişler, o zaman başka bi boyut kazanıyor tabi olay.

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş
§ 21 Eyl 2016, 11:19
nzoth = allah sanirim, cumlelerden o tadi aldim ben

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş
§ 21 Eyl 2016, 11:21
Allahı hapsedebilir misin? Hapsedemezsin. Demek ki nzoth allah değil, onun yarattığı kullardan biri sadece.

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş
§ 21 Eyl 2016, 11:30
inanmiyorsanda saygi duyucaksin

http://i.imgur.com/DGjqN01.png

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş
§ 21 Eyl 2016, 11:37
said:
At the hour of her third death, she will usher in our coming

Bunu da wowheadde gördüm şimdi. Heralde azerothun ölümünden bahsediyor. İlki WotA da, ikincisi cataclysmde olsa üçüncüsü de bizim engelleyeceğimiz heralde.

Gerçi titanlarla old godların ilk savaşında da ölmüş olabilir well of eternitynin ilk doğuşunda falan. Emin olamadım. Yalnız nzothun emerald nightmareı yiyip hapishanesinden çıktığına dair imalar da varmış raidde.

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş
§ 26 Eki 2016, 11:27
Ağır spoiler video sonrası olay nerelere kayacak? Var mı fikri olan?

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş
§ 13 Tem 2019, 22:49
On 21.09.2016 at 14:37, axedice dedi ki:

Bunu da wowheadde gördüm şimdi. Heralde azerothun ölümünden bahsediyor. İlki WotA da, ikincisi cataclysmde olsa üçüncüsü de bizim engelleyeceğimiz heralde.

Gerçi titanlarla old godların ilk savaşında da ölmüş olabilir well of eternitynin ilk doğuşunda falan. Emin olamadım. Yalnız nzothun emerald nightmareı yiyip hapishanesinden çıktığına dair imalar da varmış raidde.

Necromancy! 

Azshara olabilir mi bu şimdi? Nzoth tekrar kaldırdı çünkü sdf. 

8.3 de tentakullu Azshara mmmh. 

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş
§ 19 Tem 2019, 06:06

Nzoth neyi kaldırdı?????????????

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş
§ 20 Tem 2019, 09:19

kalktı valla helal olsun

Bu mesajı paylaş