Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Warcraft Lore Paylaşım ve Tartışma Alanı

Warchief

Öne çıkan mesajlar

Emerald dream raidindeki Il'gynoth un quoteları taze gelmiş

Şimdiye kadar toplananlar

said:
To find him, drown yourself in a circle of stars.
N'zoth heralde bu. Circle of starsı da görürüz xpac sonunda

said:
The boy-king serves at the master's table. Three lies he will offer you
Bunun anduin olduğu baya belli, heralde anduin birinden duyduğu yalanları tekrarlayacak. En bariz ASoIaF göndermesi bu zaten.

said:
Her heart is a crater, and we have filled it

Bence jaina, ama sylvanas diyenler de var. Sylvinin rolü belli jaina kessin corrupted lel

said:
The lord of ravens will turn the key

Medihv? Khadgar? Eğer öyleyse aşağıdaki quotela daha bi anlam kazanıyor + komple teorisi

said:
Five keys to open our way. Five torches to light our path

Bunlar da pillars of creation kesin. Bu durumda acaba portalı kapatalım derken n'zoth un hapishanesini mi açacağız yanlışlıkla?

said:
The king of diamonds has been made a pawn
Bu magni belli de kimin piyonu azeroth mu nzoth mu? Azeroth olsa niye pawn desin gerçi..

said:
Flesh is his gift. He is your true creator
Bariz curse of flesh göndermesi bi numarası yok

http://i.imgur.com/pK7VDNO.png

Şimdilik bunlar var sanırım. /DISCUSS

edit : Lord of Ravens Odyn olabilir demişler, o zaman başka bi boyut kazanıyor tabi olay.
Sosyal ağlarda paylaş

said:
At the hour of her third death, she will usher in our coming

Bunu da wowheadde gördüm şimdi. Heralde azerothun ölümünden bahsediyor. İlki WotA da, ikincisi cataclysmde olsa üçüncüsü de bizim engelleyeceğimiz heralde.

Gerçi titanlarla old godların ilk savaşında da ölmüş olabilir well of eternitynin ilk doğuşunda falan. Emin olamadım. Yalnız nzothun emerald nightmareı yiyip hapishanesinden çıktığına dair imalar da varmış raidde.
Sosyal ağlarda paylaş

• 1 ay sonra ...
  • 2 yıl sonra ...
On 21.09.2016 at 14:37, axedice dedi ki:

Bunu da wowheadde gördüm şimdi. Heralde azerothun ölümünden bahsediyor. İlki WotA da, ikincisi cataclysmde olsa üçüncüsü de bizim engelleyeceğimiz heralde.

Gerçi titanlarla old godların ilk savaşında da ölmüş olabilir well of eternitynin ilk doğuşunda falan. Emin olamadım. Yalnız nzothun emerald nightmareı yiyip hapishanesinden çıktığına dair imalar da varmış raidde.

Necromancy! 

Azshara olabilir mi bu şimdi? Nzoth tekrar kaldırdı çünkü sdf. 

8.3 de tentakullu Azshara mmmh. 

Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...