Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Warcraft Lore Paylaşım ve Tartışma Alanı

Warchief

Öne çıkan mesajlar

illidan biraz iyi ama cogu cop kitaplarin

chronicle tavsiye ederim guzel baya

onun disinda okunur olan hatta okunmasi gereken duzgun 3 kitap var

day of the dragon
last guardian
lord of the clans

bir bu ucu duzgun blizzardin insiyatifinde bok edilmeden yazilmis seyler

war of the ancients uclemeside sahane ama knaak in rhonin fetisine vurdugu seri ayni zamanda iste, broxxigar reis ile illidan-tavuk-tyrande ask ucegeni kurtariyor iste :D
Sosyal ağlarda paylaş

metzen 50 yasina gelmeden emekliligini ilan etmis.

https://67.media.tumblr.com/5ac2b4bfc52ed02b1c6ff8015f38840e/tumblr_nc8ox1nxQo1su8j1lo1_500.jpg

tipki thrall gibi artik antik kuntin isleri biraktim, zaten totomdan element uydurmaya calisirken batiriyorum eh kalemde reddediyor beni artik, hikaye uzerindeki gucumu kaybettim diyip ailesi ile vakit geciricekmis filan falan

artilar:

metzenin el attigi 3 franchiseinda durumu ortada, evet gecmiste cok iyi idi ama son senelerde "a girl gets corrupted" formulunu tekrar tekrar onumuze getirmesi kabak tadi verdiydi, thrall olayina, orc fetishine filan girmiyorum hic.

wowdan cok aslinda blizzardin yarattigi en grim dark settingi (grimdarkin babasindan "odunc" aldilar cunki) "a story about a a boy and a girl" diye abidik bir hale getirende metzendir, hikaye lol olsada en azindan bir esprisi olan diabloyu icler acisi hale getirende metzendir, belki bir toplanma olur bu atil kalmis franchiselarda, overwatch release ile su olay belki ronesansi olur blizzortun

eksiler:

hikaye kosakin eline kalmis gibi gozukuyor ki metzen gibi veteran degil ve herseye EPIC OMG AWESOME diye atlayan 2009 girisli allahin nubi -_- (ayni zamanda garroshun catadaki zigzaglarinin ve theramore dramasi ile dreadlord jainanin mimari)

t.l.d.r

usumuyoruz reis

http://i.imgur.com/QUQv2qm.png
Sosyal ağlarda paylaş

kitap ve illidan

Illidan aslında trion oluyor champion of light diye bahsediyor naru. Oyunda sanırım alttan alttan build up ztn var. Ben tatilde olduğum için hikayeleri bitiremedim ama o shard bizi illidan in hikayesine gönderiyor sanırım.

Giriş gelmişme sonuç yapacaklar mı yoksa in our darkest hour zembille ışıklara bürünmüş bir şekilde inecek mi görecez. (oyun daha göstermediyse tabii)

De çıtayı kiljadendan öteye sargerastan öteye koymaları beni düşündürdü. Naru baya burning legion kim bok sen karanlığa denge getireceksin modunda. Burning legion ı erken harcayıp belki void ile exp bitirip voidle devam edecekler gibi

Biz kestiğimizde reslenmesini de naru yapıyor bu arada. Kiljaden kesmeye aldor a gittiğinde konuşurken buna mark atıyor. Ne olduğunu anlamıyor ama öldükten sonra o mark resliyor

Kitap fena değildi. Biraz zorlama olmuş bazı yerler maeiv okurken kan kusturdu ama onların dışında. Illidan in çabası güzel anlatılmış. Dh iç dünyası aynı şekilde.

Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...