Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

serverların çarşamba günleri 2 saatliğine kapalı kalması

karakedi

Öne çıkan mesajlar

ne kadar sinir bozucu bir durum. işten eve geliyoruz serverlar kapanıyor. saat 10:00'a dek de kapalı kalıyor.

sdece betada kapanacak sanmıştım :(

saatleri de o kadar alakasız ki, bizde saat 8 onlarda saat ögleden sonra 1. bu saatde oyun mu kapatılır ya. git gecenin bi köründe kapat uoda olduğu gibi.

ne güzel elven bow alacam diye kasıyordum. peah.[signature][hline]Bestiae sumus, ut non bestiae simus...
Karakedi of Bartz - Lvl 19 Human - Healer Mage
Karakedi of Gustin - Lvl 22 Elf - Scout
KaraElf of Gustin - Lvl 20 Dark Elf - Dark Wizard
Sosyal ağlarda paylaş

Bi de sunu dusunun server gidiyor kimseye haber etmeden ve ne kadar kapalı kalacagı belli deil... En azından adamlar saat 10:00 da server ı açacaklarını tam 10 dakika önceden belirtiyorlar... Ben bu şekilde olmasından şikayetçi deilim..

"Para verioruz kardeşimmm... Server nerede ??..." dememek içinde kendimi zor tutuyorum tabi...[signature][hline]"Yes, they are Elves," said Legolas; "and they say that you breath so loud they colud shoot you in the dark..."
Sosyal ağlarda paylaş

swg her gün kapanio :P (hatta bazen 1 saati birak 3-4 saat kapaniodu lanet eclipse..) eve her gün kapanio ao kapaniodu alla alla :P
ne die aglionuz :P adamlar haftada bi gün kapatiolar :)
gerci oyun bence hala betada kalmaliydi (ohom maddi acidan sölemiom :P)[signature][hline]
Crean Frostfel Master Medic on Eclipse / Frostfel Dark Elf Mystic/Fighter On Bartz
Captain of the Amarr Battleship Vampire / Member of Dreamsmiths
"Who wants to live forever?"
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...