Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

WotLK Arena, BG, World PvP Başlığı

Gangren

Öne çıkan mesajlar

twisting nether'da bgye girebilmek için en az 10dk süreyle beklemekten sıkıldığımdan, bir karakterimi horde'un baskın olduğu ve bg sırasının direk geldiği bir battlegroup'a taşımak istiyorum. önerebileceğiniz bir realm ve battlegroup var mı acaba? aklıma stormscale geldi ilk olarak.
Sosyal ağlarda paylaş

twisting nether'da horde sayısı ezici derecede üstün, fakat battlegrouptaki diğer realmlerde durum nedir bilmiyorum. adamlar wg alamıyor resmen:D serverdan çok memnunum, fakat bg bekleme sırası bazen gerçekten sıkıcı olabiliyor. daha önce misery'de oynuyordum sıra daha çabuk geliyordu.
Sosyal ağlarda paylaş

rogue umu subtlety ye çeviricem ancak talent ve oynanış hakkında pek bilgim yok. Uzun zamandır da oynamıyorum zaten. Biraz baktım şu iki talentı buldum.
http://www.wowhead.com/talent#fhxc0xZZebfbhMddAzAcot
http://www.wowarmory.com/talent-calc.xml?cid=4&tal=30500310000000000000000000000500000000000000000000000005320232030322120350105031051
Hangisi daha iyidir mesela? Bir de main ve off hand için hangi poisonları kullanırlar bu sublar ?
Sosyal ağlarda paylaş

• 2 hafta sonra ...
druidim ve artık honor ile alabileceğim hiçbirşey kalmadı :) hepsini süpürdüm valla.

resto/boomkin için hitli, hastele, critli off piece itemlarını aldım. mp5lısını almayı düşünüyorum şimdi de. bilmiyorum belki de gem alırım. paraya da ihtiyacım yokki. keşke honoru arena puanına dönüştürme olsa. 1k honor=1 arena puanı gibi.
Sosyal ağlarda paylaş

"zıplamanın etkisi yok, ama eski alışkanlık hareket ederken zıplamak. "

zıplayarak, koştuğun yönü değiştirmeden arkaya dönüp instant birşey castedip sonra yere düşmeden tekrar önüne dönüp aynı istikamedde hiç hız kesmeden koşmaya devam edebiliyorsun.

özellikle moonkin isen, seni kovalayan aç roguelardan kaçarken zıplayıp, arkaya dönüp typhoon cast edip onlar daze olurken kaçmaya devam edebilirsin.

hunterlar için de olmazsa olmaz zıplamak, zıplamanın mantığı hareket ettiğin istikameti değiştirmeden havada karakterinin görüş açısını değiştirebilmek, bu sayede bazı spelleri zaman ve hız kaybetmeden kullanabilir hale gelmek.

zıplamann bir başka kullanımı da sana charge etmekte olan warrior veya druidin işini zorlaştırmak. eğer sen havadayken onlar charge ederse, charge bitiminde onların konumu senin zıplamaya başladığın nokta olurken, senin konumun ise zıpladıktan sonra düştüğün nokta olacaktır. bu sayede, ileri geri veya yana zıplayarak bir 5-6 yardlık mesafe oluşturabilirsin aranızda, sen stundan çıktığında warrior hala sana ulaşmaya çalışıyor, ve böylece bir charge daha boşa gitmiş olacaktır.

aynı şeyi mount üzerinde de yapabilirsin, o zaman aranızdaki mesafe 10 yard falan olacak, sana yetişmek için intercept falan kullanacak, ama zıplayarak ondan da kurtulabilirsin.

tabi bazı akıllı warriorlar ilk olarak intercep kullanıyorlar böylece DR'sız 3 saniye stun, eğer zıplayarak mesafeyi açmış olsan bile onların tekrar arayı kapatmasını sağlıyor.
Sosyal ağlarda paylaş

Kenu said:

zıplamann bir başka kullanımı da sana charge etmekte olan warrior veya druidin işini zorlaştırmak. eğer sen havadayken onlar charge ederse, charge bitiminde onların konumu senin zıplamaya başladığın nokta olurken, senin konumun ise zıpladıktan sonra düştüğün nokta olacaktır. bu sayede, ileri geri veya yana zıplayarak bir 5-6 yardlık mesafe oluşturabilirsin aranızda, sen stundan çıktığında warrior hala sana ulaşmaya çalışıyor, ve böylece bir charge daha boşa gitmiş olacaktır.

aynı şeyi mount üzerinde de yapabilirsin, o zaman aranızdaki mesafe 10 yard falan olacak, sana yetişmek için intercept falan kullanacak, ama zıplayarak ondan da kurtulabilirsin.

tabi bazı akıllı warriorlar ilk olarak intercep kullanıyorlar böylece DR'sız 3 saniye stun, eğer zıplayarak mesafeyi açmış olsan bile onların tekrar arayı kapatmasını sağlıyor.

whatttz ahahahhaa
Sosyal ağlarda paylaş

Havada iken yer hesaplaması yapmıyor WoW, ondan zıpladığında yere inene kadar hala zıpladığın yer "o andaki yerin" olarak hesaplanıyor. Ondan zıpladığında charge yersen zıplamaya başladığın noktaya gidiyor charge atan. Latency değil yani sadece.

Void zone, D&D vs gibi AoElerden kaçarken de zıplanmaz mesela. Zıplayarak çıkmaya kalkarsan yere inene kadar içerideymiş gibi dmgını vsni yiyorsun zira. Instant öldürebilen bir şey ise de dışarıda da olsan ölüyorsun, lag değil yani o dışarıda olmanın sebebi, zıplamadan kaçmayı bilmemek.
Sosyal ağlarda paylaş

Caster/ranged olarak bunu yapmıyorsanız çok yazık gerçekten. Warrior'ın charge/intercept atacağı zamanlar çok barizdir zaten, hemen bi jump, birkaç yard elinde. Hele mountla yaparsan direk boşa patlıyor skill.

Frost mage oynadıgım için sürekli, chill varken o atlamayı çakman çok büyük avantaja dönüşebiliyor. Çünkü snare'li mage'in fazla işlevi yok. Sen mobile olucaksın warrior hebele hebele yürümeye çalışacak.
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...