Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

WotLK Arena, BG, World PvP Başlığı

Gangren

Öne çıkan mesajlar

"Arena Junkies'den.." said:

Runnin dps gear heroic prot all day long since this happened

17.5k revenge cleaves + cleave glyph + tclap + 11k shockwaves + GT/DBW = LOTS of fun

Was over 50% party damage always breaking 20k dps a few pulls, healers didn't even have to heal cause stuff died in shockwave, made spriests and warlocks just say F it and auto-followed cause their dots wouldn't tick one time, mages cant cast anything, dk's whining about diseases not even getting up, 75% of arms war's bladestorms getting wasted on air, etc etc etc, lot of nay-saying and jealousy talk went on

But SOOOO LOOTTTSSS of fun

said:
Not kidding, 17.5 is only what I verified in recount several times... pretty sure I saw some 19k's and 20k+'s but there's so many fuckin numbers and my recount resets itself when it drops combat so wasn't positive. I was seeing 17's before I remembered to put GT on instead of Black Heart

Grab a good healer, some beer, and go try its baller of a time. Tclap talent/glyph, shockwave/cleave glyphs, 15/5/51, entertainment all day long
Sosyal ağlarda paylaş

Pvple hic aram yok ama su random battleground olayi geldiginden arada bir aticam gibi gozukuyor..kucuk bir sorum var, hunterlar pvpde serpent sting kullaniyor mu? MM hunterlar kullaniodur da SV ve BM hunter icin bu durum nasil? Ozellikle BM hunter icin bilgi verebilcek varsa sevinirim.. baska sting kullanmak vs daha mi mantiklidir? Tesekkurler
Sosyal ağlarda paylaş

Warrior altımda PvP gearımla (wrathful offsets, furious-relentless setitems) prot olarak bi kaç 5 men (FoS, PoS) heroic, ve VoA10 tankladım, o bufflara rağmen revenge max 11-13 k arası vurdu.

Daha sonra arms olarak DK ile duel yaptım, 1k civarı res. Revenge 1.6k vurdu, criti olsa olsa 2.5~. bu değerler 1 hander ile, 2 hander ile 1800-1900 vuruyor. 25% armor penetrationum var. 4500 attack power, heroic PoS ve FoS axeleri (2 hander, 1 hander) Wrathfulla vursan çok oynayacağını sanmıyorum.

İyi abartıyosunuz ha her şeyi.

Ayrıca bu tankın 20 k dps yaptım dediğine inanıyorsanız büyük ihtimal hiç warrior oynamadınız.

Revenge dediği gibi moblara 17k vursa bile (ki nasıl vurur anlamıyorum, adam tank gearda benim pvp gearımdakindan daha fazla mı vuracak? hmm belki vurabilir o da eğer revenge damage arttıran set bonus falan varsa.) Revengein bir cooldownu var (arms olmadığı taktirde) Eğer hem arms dan hem protectiondan revenge talentleri aldı da bunu vurduysa aferim ona. 5men heroic dışında ne biyer tanklayabilir ne de dps yapabilir, arenalar dahil.

Diğer birşey de revenge zaten çok iyi ve kullanışlı bir ability idi. Rogue'lara her saniyede bir 3-4k rahat critliyordu. Abartmaya gerek yok. şimdi 1-2 k fazla vuruyo, hoş olmuş bence.

(Henüz şimdi 936 resli bir rogue a karşı denedim. Arms olarak revenge 2.6k civarı düz, 4.3k civarı crit vuruyor. Bu mudur yani? Aynı rogue a prot olarak 4k düz 6k crit vurdu. Prot iken revengein 5 saniye cooldownu olduğunu da hatırlatırım)

Abartmayınız. Revenge is fine.

edit: lol, adam heroic dps gearıyla yapmış o instancı. hemen atlamışım. 17k+ revenge vurabilir evet. 20 k da dps yapabilir AoE si çoksa instancın. my bad :(
Sosyal ağlarda paylaş

deadwoll said:

Oha vuruyor, benim furious sezondan kalma gearlı warriorumla 255 axela 1300 resi warlocka 3.5k non crit vurdum, ki arp falan yok adam gibi. Arenada biraz pve giymiş insanlara neler vururlar haha

Vurduklarım bunlar işte. Revenge'e dmg bonusu veren talenti almadım, millet 48-23 mü 43-28 mi ne öyle bir talent yapmış, onla revenge glyphle falan oynuyorlarmış sanırım.
Sosyal ağlarda paylaş

15k vursa bile sırf ona güvenip speclemesi çok saçma olur yalnız. Sonuçta casterlara karşı yalan olacak, bladestorm gibi bir snare siliciden mahrum kalacak vs.

Ha prot spec yeniden canlanırsa o zaman birşey diyemem, tabii warbringer olmadan yüz yuvarlayamayacakları için sanmıyorum.
Sosyal ağlarda paylaş

BG'lerde aynı gear seviyesinde takım oluşturma sistemi mi var?

Aynı battlegroupta ally rogueum var diğer horde charlarımla beraber; hordelar iyi gearlı ve her girdiğim takımda da bana yakın gearlı oyuncular oluyordu.

Dün gece ve bu sabah da ally charımla gireyim dedim, geri kalan 14 kişi de benim rogue gibi hateful gearlı vs.

Karşı takımın da pek bir farkı yok tabii.
Sosyal ağlarda paylaş

Wispy, ben de youtube videosunun yorumlarından alıntı yapayım madem.

said:
that spec is uselss in arena.... soooo stop beign a faggot.

^^

imp revenge + UA warrior görmeyi beklemeyin arenada, görürseniz adama revenge attırmayın= shield block açıkken gidip vurmayın, kitelayın= profit

bu bazı takımları warrioru tünel vision yapmaktan vazgeçirebilir

revenge is still fine m8
Sosyal ağlarda paylaş

Evet biraz ayarlıyor artık yani dengeli yapmaya ugrasıyor gibi o yuzden hep horde kazanıyor hehe
deadwoll said:

BG'lerde aynı gear seviyesinde takım oluşturma sistemi mi var?

Aynı battlegroupta ally rogueum var diğer horde charlarımla beraber; hordelar iyi gearlı ve her girdiğim takımda da bana yakın gearlı oyuncular oluyordu.

Dün gece ve bu sabah da ally charımla gireyim dedim, geri kalan 14 kişi de benim rogue gibi hateful gearlı vs.

Karşı takımın da pek bir farkı yok tabii.
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...