Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

WotLK Arena, BG, World PvP Başlığı

Gangren

Öne çıkan mesajlar

Achtel, kimse zeka yarışı yapmıyo burda. PvE mi PvP mi zor diye tartışılıyo.

WoW forumlarında "boş adam" geyiği yapman ironik kaçmış. zira "dolu adam"ın diğer insanları boş-dolu diye kategorize etmek için ne zamanı olur ne de buna gerek duyar.

"adam gibi pve guildlerinde oynayanların çoğu zaten pvp de de iyi" argümanının konuya kattığı hiçbir şey yok. adam pvp yapabiliyorsa zaten pve yapamaması için ya pve den zevk almaması ya da zamansızlıktan mustarip olması gerekir.

dotayla wowu bile karşılaştırmışsın daha ne diyim. wow dan önce, dotayı wcIII ün normal mapleriyle karşılaştır, sonra gel. micro managementın alası orda. 4kGrubby videolarını falan izle.

dota belki de wcIII un oynaması en basit modlarından birisidir. wow'la karşılaştırmak abes kaçmış. kombinasyonların fazlalığından kastın itemizasyon ve karakter çeşitliliği ve oyun içinde karakter geliştirme olsa gerek ve ne yazıkki bunlar bir oyunu daha zor ya da daha fazla yetenek gerektiren bir oyun yapmaya yetmiyor.

wow pvp yi "cyclone healer kill others" gibi oldukça yüzeyselce tanımlaman, beni "acaba troll mü?" diye düşündürdü. bütün bunları belki de boşa yazdım. her neyse, en azından bunun bir oyun olduğu konusunda hemfikiriz.
Sosyal ağlarda paylaş

Uzun uzun cevap vericektim düşününce baktım değmiyecek gereksiz.
Strateji oynayacaksanız gidin Satranç oynayın.
Yok ben çok yetenekliyim çok iyi fare sallarım diyosanız da Quake falan oynayın.
Ben takım arkadaşımla çok iyi anlaşırım sinerji falan diyosanız multiplayer Nba 2k10 falan oynayın.
Herşeye ağlayıp yetersizliğime çok iyi bahaneler uydururum diyosanız da gidin WoW'da PvP yapıp. PvE yapan %90'a laf atmaya devam edin.
Sosyal ağlarda paylaş

Achtel said:

Yok ben çok yetenekliyim çok iyi fare sallarım diyosanız da Quake falan oynayın.
Ben takım arkadaşımla çok iyi anlaşırım sinerji falan diyosanız multiplayer Nba 2k10 falan oynayın.
Herşeye ağlayıp yetersizliğime çok iyi bahaneler uydururum diyosanız da gidin WoW'da PvP yapıp. PvE yapan %90'a laf atmaya devam edin.

bunların hiçbirine yetemiyorsanız da wow da pve yapın

zaaaa
Sosyal ağlarda paylaş

Achtel said:

Ahahahah senin biraz kafan karışık galiba delikanlı.
Sosyal ağlarda paylaş

wotlk pvp özürlüsü bir shaman olarak pvp yapmak istiyorum enhancement olarak fakat gear işine nerden başlamam gerektiğini biliyorum voa'lardan aldığım 3 parça pvp gearı var hateful chest deadly leg relentless bot filan böyle dandik gearlarım var şimdi 1-2 tavsiye istiyorum birde 2h mi yoksa 2x1h mi kullanılıyor pvpde öyle çok fazla arena kasacağımı sanmıyorum arada bg girip bir kaç adam pataklamak istiyorum evet bu kadar
Sosyal ağlarda paylaş

2x yavaş one hand kullanacaksın (pve için gerekenin aynısı) hateful deadly vs. çöp direk, sil onları pve gearı takarsın yerlerine.

Eğer arena yapmayacağım eğleneyim vs. diyorsan, bir tane iyi pve trinket bul, diğeri 190 ap olsun, relentless non-setleri ve wg shoulderı al, set itemleri de wgden ve her hafta yapacağın 10 maçtan gelen puanlarla relentless toplamaya başla. (Arena puanlarıyla eğer şanslıysan 2 parça alman gerekiyor sadece, head ve chest onlar da. Leg ve glove düşüyor voadan.)

BG yapmak için en güzel gearı böyle toplarsın sanırım.
Sosyal ağlarda paylaş

deadwoll said:

@Achtel, abi ben anladım galiba, sen dbwli, d.choicelı shadow's edgeli bir human warriorsun ve TSG oynuyorsun ama 1.5k mmr göremedin henüz.

=)
Sırf sizin için dk kasıyorum ya =) 80'liyim aynı gün çekerim zaten shadows'edge'i sonra battlegroup battlegroup sizi aricam :)
Sosyal ağlarda paylaş

shipitducy said:

yok ya arena fln yapmio o. kesemedi arthas'i diline vurdu.

Yok bi warlock'um var canım sıkılınca girip arena yapıyorum =) ama tadı yok pek.
Şu WoW'un arenasını gidip soyunma odasından istediğin itemi alıp direk deathmatch tarzına getirseler ne kadar güzel olucak anlatamam. Nonset wrathfullar için honor biriktirmeye bile üşeniyorum. Neyseki PvE'deki arkadaşlarım raid başlayıp trashi temizlediklerinde çağrı atıyorlar login oluyorum.
Sosyal ağlarda paylaş

deadwoll said:

2x yavaş one hand kullanacaksın (pve için gerekenin aynısı) hateful deadly vs. çöp direk, sil onları pve gearı takarsın yerlerine.

Eğer arena yapmayacağım eğleneyim vs. diyorsan, bir tane iyi pve trinket bul, diğeri 190 ap olsun, relentless non-setleri ve wg shoulderı al, set itemleri de wgden ve her hafta yapacağın 10 maçtan gelen puanlarla relentless toplamaya başla. (Arena puanlarıyla eğer şanslıysan 2 parça alman gerekiyor sadece, head ve chest onlar da. Leg ve glove düşüyor voadan.)

BG yapmak için en güzel gearı böyle toplarsın sanırım.
,

aslına bakarsan pvpyi öğrenene kadar bg takılacam hoşuma giderse arenada da şansımı denemek istiyorum

bi de wrathfullar var burda düşük rating istiyor 1300 1200 civarı pvp bilmeden böyle pve gearla ulaşılabilcek bi rating mi direk toparlayım onları eğer çok zor değilse

ek bilgi : 380k civarı honorum var
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...