Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

22 Saatlik quest ve silverranger :)

Evr

Öne çıkan mesajlar

toplamda 22 saat suren quest sonrasinda Silverranger oldum ama sevinemedim valla resmen quest adami oyundan bezdiriyo aslinda questte degil ordan oraya deli gibi kosturuyosun questi yapacaklara link
www.lineagecenter.com burdan 2nd job change questleri okyuabilirsiniz

Sosyal ağlarda paylaş

ari konu ile ilgili degil ama benim elf scoutum var, speed'i 143. bunun daha fazla olması gerekmiyor mu? mesela seninki 170 kusür. nasıl speed arttırıyoruz, bir bilene soryim dedim :=)

PS: tebrikler buarada. işalla bende görecem o günleri :p[signature][hline]Bestiae sumus, ut non bestiae simus...
Karakedi of Bartz - Lvl 19 Human - Healer
Karakedi of Gustin - Lvl 21 Elf - Scout
KaraElf of Gustin - Lvl 18 Dark Elf - Mage
Sosyal ağlarda paylaş

ekranın üstünde bir buff görünüyor koşan bi ayak şeklinde bişe, sanırım onun hızını da arttıran o buff olmuş[signature][hline]He who fights with monsters should look to himself does not become a monster...When you gaze long into the abyss, the abyss also gazes into you.
- Friedrich Nietzsche
Sosyal ağlarda paylaş

said:
karakedi, 03 Mayıs 2004 13:07 tarihinde demiş ki:
ari konu ile ilgili degil ama benim elf scoutum var, speed'i 143. bunun daha fazla olması gerekmiyor mu? mesela seninki 170 kusür. nasıl speed arttırıyoruz, bir bilene soryim dedim :=)

PS: tebrikler buarada. işalla bende görecem o günleri :p

lvl 24 veya 28de bi skill geliyodu passive(quickspeed) speedi arttiyordu 150 olcak sonra 32de sprint buffu gelcek onlada 173 oluyo
Sosyal ağlarda paylaş

vay be 40 ehe
19da sıkılmıştım :P (ama güzel ekipman yoktu)

grats :)

bu arada dagger kullanan elf scout varmı aranızda ? ben yeni char açıp plains walker olmayı düşünüyorumda elflerin critical olayıda en yüksek ırklar arasında ama pratikte nasıl bilmiyorum

pratigini sorayım dedim :)

bu arada oha eheh 110k SP yapmışsın

[Bu mesaj Popeye tarafından 03 Mayıs 2004 23:16 tarihinde değiştirilmiştir]
Sosyal ağlarda paylaş

bi archer icin az bile :P
kabul etmek gerekirki (simdi karekedinind edigi lafin yeri git sende ac bi archer) oyunun en kolay lvl up alani onlar al eline iyi bi bow kesemedigin mob yok[signature][hline]
Crean Frostfel Master Medic on Eclipse / Frostfel Dark Elf Mystic/Fighter On Bartz
Captain of the Amarr Battleship Vampire / Member of Dreamsmiths
"Who wants to live forever?"
Sosyal ağlarda paylaş

valla 350k sp harcadiktan sonra kalan sp o :)
ayrica kafa kalmaz valla acc gunde 15-16 saat online sagolsun 2 kisi daha yardim ediyor ayrıca 40dan sonra ınanılmaz kolay gelıyor exp 42yi yarıladım bıle nerflenmeden 58e vursam bi :P
-bu arada popeye tavsiye etmem yani hem bow hem dagger cok sakat cunku bir cok tanidigim olup ikisinden biriin kaybettigi oldu daha gecen gun yine biri mainguchesini kaybetti 1.5m lik dagger soyle yapabilirsin sadece okla 40a kadar kasarsin bowmastery+daggermasteryleri alirsin ( extra sp demek ama)
40dan sonra iyi bir dagger ile party olayina girersin veya bowla devam edip istedigin lvla ulasinca daggera donersin pvp siege vs icin
[signature][hline]www.dragonsfamily.com

[Bu mesaj -Ari- tarafından 04 Mayıs 2004 00:39 tarihinde değiştirilmiştir]
Sosyal ağlarda paylaş

iyi bi bowla hich hp kaybetmeden vede acaipp hizli bi skeilde xp aliosun daggerla melee kombatta aldigin dmg icin ayri mp icin ayri rest kasiosun
bow hizli xpnin yolu ama tercih meselesi[signature][hline]
Crean Frostfel Master Medic on Eclipse / Frostfel Dark Elf Mystic/Fighter On Bartz
Sosyal ağlarda paylaş

Poison ve sting aliyomu assasinler? aliyolarsa dagger kötü değil gibime geliyor. Mortal blow miss olabiliyor ama oturdumu oturuyor.
Poison la sting stack oluyor. ikisi birden oturunca duman cikiyor.[signature][hline][b]Any man is capable of driving a blade into another man's chest. Anyone who thinks otherwise is a fool and won't live long. Killing is not a bad thing in and of itself; it is the intent behind the action that counts.[b]

[b]Umrae[b]
Sosyal ağlarda paylaş

Hehe zaten işin kolayına kaçıldığı için herkez archer açıyor. Farklı olun biraz bence.[signature][hline][b]Any man is capable of driving a blade into another man's chest. Anyone who thinks otherwise is a fool and won't live long. Killing is not a bad thing in and of itself; it is the intent behind the action that counts.[b]

[b]Umrae[b]
Sosyal ağlarda paylaş

pop sıkılmaz :p
şahidim saatlerce bu işi yaptığına =)
adamın adı çıkmıştı bi ara, thunderman mi ne diyolardı lol[signature][hline]He who fights with monsters should look to himself does not become a monster...When you gaze long into the abyss, the abyss also gazes into you.
- Friedrich Nietzsche
Sosyal ağlarda paylaş

thunderman lol
kopmuştum onu duyunca ya

thunderman geldi diye bagırıyodu herif hahaha

bu arada mortal blowla ilgili daha once okumuştum ama unuttum tekrar sorcam bulamadım konuyu

bazen tutmuyo bunun nedeni neydi ?
ırklardaki critical artıları mortal blowu etkiliyo mu?

[Bu mesaj Popeye tarafından 04 Mayıs 2004 01:43 tarihinde değiştirilmiştir]
Sosyal ağlarda paylaş

arkadaslar en guzeli sadece Dagger gitmek diyeyim beni sahsen baydi bow ile vur kac vur kac ben bayiliorum gelemedim. o yuzden duz dagger gidiorum birde surasi var para kazanamiorsunuz archer ile bone arrow tanesi 4 a biraz da soul shot harcadiniz mi hic bir kar kalmior neredeyse maingauche+3 aldim birde set yaptim brigandin deymeyin keyfime karakter daha lvl 31 :)
Ama YARMAGUL unutmamak lazim :) Dwarf Artisan Selamlar :P[signature][hline]Exc/Hib
Sartre LvL 50 Eldritch
Recep Usta LvL 45 Blademaster[b]

[b]Burningred LvL 29 Assassin-Bartz

[b]YARMAGUL LvL 21 Artisan-Bartz[b]
Sosyal ağlarda paylaş

haha :)
hangi ara yaptin o leveli be burning :)
ben yarindan itibaren full time oynayip lvl 35+ ya hizlicana ulasmak iicn kasicam..
arcerlik cidden(kim ne derse desin) kolay ish
oyunun ilk lvl 40 da archers nedense hich sasirtici deil
hatta yanlis hatirlamiosam
ilk 10 dan 6 tanesi archerdi
ilk lvl50olan 4 kisiden ikisi archer yine sanirim
archers sux :P
nerf isterizzzzz :P
nese daggerla yesil mob keserken delide para kazaniodun tamam iyi bi yontem deil lvl up icin ama hem lvl up alip hem guvende olup hemde zengin oluosun..[signature][hline]
Sosyal ağlarda paylaş

said:
Creel, 04 Mayıs 2004 03:35 tarihinde demiş ki:
hem lvl up alip hem guvende olup hemde zengin oluosun..

yeşil moblarla ugraşmamdaki en büyük nedende bold yaptıgım kısımda :))

araya sıkıştırayım hemen
helmsiz bronze set ve dwarven mace kaça gider ortalama ?

[Bu mesaj Popeye tarafından 04 Mayıs 2004 03:46 tarihinde değiştirilmiştir]
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...