Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Ay Yıldızlı Formaya Bir Brezilyalı Daha Mı?

sleepingdeath

Öne çıkan mesajlar

nocom said:
alexide nijerya vatandaşı yapsın fatih terim, 10 numaraya ihtiyacı var adamların

kendisi brezilya milli takımında oynama şerefine nail olmuş bir futbolcu olduğundan mümkün değil, so sorry... ama isterseniz lincoln boşta onu yapabiliriz nijeryanın 10 numarası...

evet sıradaki "fenerbahçeye ayar verme çabası" gelsin?
Sosyal ağlarda paylaş

Dünya Türk olsun 82 Rio de Janerio

la_bombonera said:
nocom said:
alexide nijerya vatandaşı yapsın fatih terim, 10 numaraya ihtiyacı var adamların

kendisi brezilya milli takımında oynama şerefine nail olmuş bir futbolcu olduğundan mümkün değil, so sorry... ama isterseniz lincoln boşta onu yapabiliriz nijeryanın 10 numarası...

evet sıradaki "fenerbahçeye ayar verme çabası" gelsin?

Fotomaç'ta köşe yapalım sana.
Sosyal ağlarda paylaş

la_bombonera said:
BulletRide said:

Masquerade said:
Selçuk Yula'nın altında staj yapabilir. :P

güzel güzel... verecek cevabınız kalmayınca kişisel saldırı, sevdim bunu tam cimbomlu usulü...

cevabını verdik. işini gelmiyor ama cevap senin. Arda Turan, Hamit, Nihat, Tuncay Şanlı vs. hepsi Devid'in yapabildiğini yapan futbolcularımız.

Aydın Yılmaz gibi gencecik futbolcularımız da alttan yetişiyor.

edik: bunun fenerbahçeli, galatasaraylı olmakla alakası yok. lincolnu türk yapalım deseler yine aynı tepkiyi veririm.
Sosyal ağlarda paylaş

aquila said:
abi yigit ariza misin? ragbi topu mu carpti kafana? takimla alakasi yok bu olayin.

ben de takımla alakası olmadığını düşünüyor"dum", ama sarı ve kırmızı renklere gönül vermiş bazı arkadaşlar burada sabahtan beri yok arda > deivid yok alexi nijeryaya kaptan yapalım gibi sözde uğraşmalarla konuyu saptırdılar...
Sosyal ağlarda paylaş

la_bombonera said:
BulletRide said:

Masquerade said:
Selçuk Yula'nın altında staj yapabilir. :P

güzel güzel... verecek cevabınız kalmayınca kişisel saldırı, sevdim bunu tam cimbomlu usulü...

Nabız-Şerbet denklemi.

Takım olayı yok ne Delgado ne Lincoln ne de Deivid bu milli takımda oynamasın bi zahmet.Gerek yok.
Sosyal ağlarda paylaş

la_bombonera said:
aquila said:
abi yigit ariza misin? ragbi topu mu carpti kafana? takimla alakasi yok bu olayin.

ben de takımla alakası olmadığını düşünüyor"dum", ama sarı ve kırmızı renklere gönül vermiş bazı arkadaşlar burada sabahtan beri yok arda > deivid yok alexi nijeryaya kaptan yapalım gibi sözde uğraşmalarla konuyu saptırdılar...

ben cımbomlumuyum asdasd xD
Sosyal ağlarda paylaş

Hehe işin ilginç yanı fenerliler bize, kompleks yapıyorsunuz dünkü maçı derken,verdiğimiz her negatif cevaba "ahaha dünkü maçın ezikliğinden kurtulun artık" gibi cevaplar vermişler ona şaşırdım...Bu topic maçtan önce de açılsa 2 ay önce de açılsa burda yazılanlar gene aynı olurdu dünkü maçla olayı bağlamaya çalışanların "kompleksli gsliler(bjk liler de itiraz ediyo onlar hangi kategori)" yerine herşeyi euhe yendik işte diye olayı maça getirenin fenerli arkadaşlar olduğunu düşünüyorum...Deivid'le milli takımın ne alakası var diyince "uehe abi çaktık işte neyin kompleksini yapıyosunuz" gibi mantık nedir,maçla ne alakası vardır..Yani biz dünkü maçı kaybetmesek burda "oo beyler deivid'i alalım milli takıma süper fikir" mi diyecektik,maçın kompleksi olmayacaktı ya hani,o yüzden...
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...