Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Kimler Death Knight Açacak?

Vioxx

Öne çıkan mesajlar

Git bi tane dk ac dırek q tın yapıldıgı yere gıt bırı baslatır nasıl olsa yada sende baslatabılırsın olmadı gene kas 2 saatını almıyor nasıl olsa

Dk kesen rogue arkadas a helal olsun dıyım genelde çitir cerez niyetine rogue kesıyordum betada,livedada oyle ama once lvl atlayıp bı kac skill lasım yoksa urastırıyorlar.

edit:bu arada 5 dk underbog yapılabılıyor 3 kısı yapılabılıtesıde var healer aramaya urasmayın aklınızda bulunsun.
Sosyal ağlarda paylaş

ya dk cok eglenceli geldi bana. cok begendim walla. oynuna başladığımdan beri hep healer oynadığım için artık damage gormek istiorm ondan blood gidiorm şimdilik. kendi kendime bi talent yaptım ama belki kaçırdığım bi nokta wardır. solo quest yapabilmek için bi talent tavsiyeniz warmı? bide dk da itemlarda hangi statlar oncelikli? dps olarak pek bi bilgim olmadığı için bi soriim dedim.
Sosyal ağlarda paylaş

mokoko said:
ya dk cok eglenceli geldi bana. cok begendim walla. oynuna başladığımdan beri hep healer oynadığım için artık damage gormek istiorm ondan blood gidiorm şimdilik. kendi kendime bi talent yaptım ama belki kaçırdığım bi nokta wardır. solo quest yapabilmek için bi talent tavsiyeniz warmı? bide dk da itemlarda hangi statlar oncelikli? dps olarak pek bi bilgim olmadığı için bi soriim dedim.

Ahanda benden biri.Gayet iyi anlıyorum seni bende 1 bucuk sene healbot olarak oynadım sonra warrior actım melee benlık dedım.Dk icin hertalentle solo yapılır her talentle elit kesılır hangısı ıle oynamak ıstıyorsan onu sec.Su an blood a cevırdım charı unholyden (unholyde adamı kesıyorsun sende öluyorsun bır anlamı kalmıyor o yuzden blooda gectım) guzel unholy kadar zevklı olmasada rahat gidiyorsun.Str ve Sta abanacaksın baska stata gerek yok.
Sosyal ağlarda paylaş

dün 72 dk ile karşılaştım pvp serverda onamama rağmen kimseye saldırmayışımla tanınırım :P lvl 71 shamanıma saldırdı... Üstümde halen za itemleri var spirit wolflardı shamanistic rage derken indiriverdim elemanı. ilk gördüğümde baya tırsmıştım anlatılanlardan ama şimdi abartılcak derecede olmadığını düşünüyorum
Sosyal ağlarda paylaş

72 dk 71 ench shamnı katlar ustune wolfları koyar shamanıstıc rage ile çarpar Obliterate ile de 2 ye böler.Adam malmış başka acıklaması yok.lvl 62 bide 66 dk 2 kısı lvl 70 loladın (epixli mepicli) kestık.Işıldadı parladı ds fln actı ama kurtaramadı.
Dk oynaması cok zor bir class benım betada oynama fırsatım oldu azda olsa ama genede tam alısamadım blood spece(frost takılıyorduk lvl 80 de).Bakalım ne zaman tam bir dk olucaz...

Not:5 dk sp&underbog cok rahat yapılabılıyor bılgınıze.
Sosyal ağlarda paylaş

Dk nin olayı pvp de biraz farklı yani böle bi anda abanabilirsin fakat ondan sonra cooldown oldugu için bi anda boşta kalabilirsin o yüzden biraz akıllı harcamak lazım rune ları , mesela druidle savaşırken plague strike hep açık kalcak zamanında kullanmak için çünkü heal over time ları dispel ediyo fln , yada shaman la savaşırken heart strike kullanıp haste effect almasını engelliyorsun vs vs
Sosyal ağlarda paylaş

Vioxx said:
72 dk 71 ench shamnı katlar ustune wolfları koyar shamanıstıc rage ile çarpar Obliterate ile de 2 ye böler.Adam malmış başka acıklaması yok.lvl 62 bide 66 dk 2 kısı lvl 70 loladın (epixli mepicli) kestık.Işıldadı parladı ds fln actı ama kurtaramadı.
Dk oynaması cok zor bir class benım betada oynama fırsatım oldu azda olsa ama genede tam alısamadım blood spece(frost takılıyorduk lvl 80 de).Bakalım ne zaman tam bir dk olucaz...

Not:5 dk sp&underbog cok rahat yapılabılıyor bılgınıze.
wotlk ilk günü hellfireda 3er 5er dk kesiyordum bildiğin gibi değil , adamlar main summonladı onlarıda kestim.15k hpli lvl 70 demo warlock saygılar
Sosyal ağlarda paylaş

warlock arkadaş defansta başarılı bir kesme hareketi ile müdahale etmiş ama zaten yukarda rahatlıkla kesilen class olarak shaman, pala falan sayılmış, no panik :p

dk'nın zorlanacağını düşündüğüm class olarak locklar ve başta frost olmak üzere meyç türevleri geliyor. warrior, pala, shaman,druid fln bir şekilde halledilebilir sanırsam 1v1 de..birde hunterlar var tabi evet çirkin onlar.
Sosyal ağlarda paylaş

• 2 hafta sonra ...
  • Yeni Oluştur...