Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

klandan nasıl çıkılır?

karakedi

Öne çıkan mesajlar

ehe yok böle bişi biri ileparty yaptık, aynı şekilde party penceresi gibi clana katılma penceresi cikti, bende dikkat etmedim uykulu bir şekilde bastım :)

ee nasıl çıkacam bu klandan şimdi? bilenler bana bi anlatıversin.[signature][hline]Bestiae sumus, ut non bestiae simus...
Karakedi of Bartz - Lvl 19 Human - Healer
Karakedi of Gustin - Lvl 21 Elf - Scout
KaraElf of Gustin - Lvl 18 Dark Elf - Mage
Sosyal ağlarda paylaş

egr withdraw yaparsan (actions bölümünde) 5 gün boyunca yeni bi clana giremessin adama sole seni boot etsin yok etmiosa kendin actions (shu emotionlarin oldugu yerde clan secenegi var üstte) withdrawlican[signature][hline]
Crean Frostfel Master Medic on Eclipse / Frostfel Dark Elf Mystic/Fighter On Bartz
Captain of the Amarr Battleship Vampire / Member of Dreamsmiths
"Who wants to live forever?"
Sosyal ağlarda paylaş

karakedi site ile ilgileniceğine bütüngün lineage oynuyor farkettinizmi
hiç mesaj atmıyor varsa yoksa lineage
oyunda bulup kafasına sopa ile vurup kaçalım:)[signature][hline]horacegoesskiing, 21 Nisan 2004 19:24 tarihinde demiş ki:
bak eski bi teknoloji var bu işler için. bi kesekağıdını alıyosun. içine sıçıyosun. (evet) sonra adamın paspasının üstüne koyup yakıyosun ve zile basıp kaçıyosun. adam kapıyı açıp üstüne basarak söndürmeye çalışıyo. herşey çok güzel oluyo.
Sosyal ağlarda paylaş

yoo :P 5 günmü 7 günmü giremiosun bi yere :P eger yeni bisi deilse o ölüm olai :)[signature][hline]
Crean Frostfel Master Medic on Eclipse / Frostfel Dark Elf Mystic/Fighter On Bartz
Captain of the Amarr Battleship Vampire / Member of Dreamsmiths
"Who wants to live forever?"
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...