Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

WotLK - Ghaza Guild Başlığı

Gangren

Öne çıkan mesajlar

• 1 ay sonra ...
  • 4 hafta sonra ...
  • 2 hafta sonra ...
haftalık guild rep cap var sanırım ben ex oldugum guildden cıkınca ne kadar surede tekrar ex olucam zaten q yapmıyorum bi sey yapmıyorum aksamdan aksama bi hc yapıcam oda 30 dk da gelicek bizim guildden zaten 6-7 raider migrate etti guild dagıldı.Ama tekrar rep kasması ölüm geliyor lvl 23 guildden cıkıp
Sosyal ağlarda paylaş

Guilde acil rep kasmak ne avantajı olacak ki?

Blizzard guild bound item getirmeli, itemi alırken oyuncuya bunu kabul ediyor musun diye pencere çıkmalı. Oyuncu guilden ayrılırken GM isterse itemi oyuncuya vermeli isterse guilden başkasına.

Bıktık artık item alıp "ben sıkıldım" "dkp m bitti" "okul yoğun" "sular kesildi" bahanelerinden.
Sosyal ağlarda paylaş

• 2 ay sonra ...
Klasik yaz mevsimi sendromunu yaşayan ghaza guildi yeni takım arkadaşları arıyor.

Her classtan oyunucu alımı yapılacaktır ,özellikler acil eskiğimiz healer classlar .

Yazın tatile çıkmam ,deniz filan böyle şeylerden hoşlanmam diyen arkadaşlar Oyun içi Trias, Bluboy, Pasamurat ile görüşebilirsiniz.

Guildte Her türlü aktivite mevcut olup "öff sıkıldım ben hiç bir şey yapmıyorsunuz" diyen arkadaşları dövüyoruz baştan belirteyim.

Ayrıca RBG için pvp den hoşlanan oyuncularda aramaktayız bilgilerinize.

Ghaza
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...