Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Aile

Letsgetthesunshine

Öne çıkan mesajlar

Bir insan kendi evladını kasını gozunu patlatıcak sekilde dovebilir mi ya da sinir krizi geçirticek kadar. Daireye gittim her yer kan içindeydi iki insanı ayırana kadar canımız cıktı.Lan bir insanın kendi evladına yapabileceği birşey midir bu ya hala aklım almıyor ya korku ya da sinirden titriyorum. Ölesiye dövmüş cocugu elinden ayırana kadar kasını dudagını patlattı polise haber verdik adamlar karısamayız diyip işin içinden cıktı nasıl. Cocuk ozel üniversitede okumussa ne olmus gondermeseydin , bitirip iş bulamadıysa ne olmus hayvan herif kendi evladına boyle zulum edilir mi.
Sosyal ağlarda paylaş

Tekrardan karıstı ortalık ve sonunda hastaneye goturebildik cocugu. Bu adamın yaptıgı ilk olay da değil daha geçen sene kolunu kırmıs tekrar hastanelik olmus cocuk ben babamdan yeni ogreniyorum bunu o aralar sehirdısında oldugum için. Simdi soyle bir durum var adamın akli dengesi olmadıgına dair ya da cocuguna siddet uyguladıgına dair sikayette bulunabilir mi apartman sakinleri ? Cünkü bu sefer salona girdiğimizde tabanca da sarjor ayrı olarak yerde duruyordu ve garanti yuzundeki morluklar bu yuzden bir insan yapamaz eliyle boyle birşeyi hukuk okuyan biri varsa yardım etsin lütfen.
Sosyal ağlarda paylaş

evet babayi dovelim
hastanelik edelim
hatta kaziga oturtalim!

cok basit saniyorsunuz bazen hayati.
cocuk karsilik verebilecekken mi vermemis?
neden olaylar bu noktaya gelmis?
adam gercekten tedavilik mi?

ne bilirim, biraz esra ceyhan kültürü edinin yahu.
hemen siddet.
Sosyal ağlarda paylaş

dory said:
evet babayi dovelim
hastanelik edelim
hatta kaziga oturtalim!

cok basit saniyorsunuz bazen hayati.
cocuk karsilik verebilecekken mi vermemis?
neden olaylar bu noktaya gelmis?
adam gercekten tedavilik mi?

ne bilirim, biraz esra ceyhan kültürü edinin yahu.
hemen siddet.

baba olmuşsun.
Sosyal ağlarda paylaş

Kısacası adamların cok onceden borsada sağlam hisseleri vardı ve kaybettiler. cocugu benle yasıt hep ozelde falan okudu ama daha okurken bile hep cocuga adam sen aptalsın senden hiç bi b.k olmaz sen aptalsın tarzı ithamlarını yenileyip duruyordu. neyse okul falan bitti simdi kpss ye girdi kazanamadı sanırım özel sektorde de bir iş bulamayınca daha da bi bunaldı babası ve işin kotu tarafı pehlivan tipli dediğiniz gibi. 3 adam zor zapdetti cocuk karsılık verdi mi vermedi mi bilmiyorum, ama sikayet edilmesi gerekiyor cünkü eşi adam öldürüyorlar yetişin diye dün gece bas bas bağırdı apartman içinde ki hayatta evde olanları dısarı ile karısmak istemezler o derece bıcak kemiğe dayanmıs durumda yani.
Sosyal ağlarda paylaş

Letsgetthesunshine said:
Bir insan kendi evladını kasını gozunu patlatıcak sekilde dovebilir mi ya da sinir krizi geçirticek kadar. Daireye gittim her yer kan içindeydi iki insanı ayırana kadar canımız cıktı.Lan bir insanın kendi evladına yapabileceği birşey midir bu ya hala aklım almıyor ya korku ya da sinirden titriyorum. Ölesiye dövmüş cocugu elinden ayırana kadar kasını dudagını patlattı polise haber verdik adamlar karısamayız diyip işin içinden cıktı nasıl. Cocuk ozel üniversitede okumussa ne olmus gondermeseydin , bitirip iş bulamadıysa ne olmus hayvan herif kendi evladına boyle zulum edilir mi.

kız arkadaşımın çok yakın bir arkadaşının cenazesi oldu aynen bu yüzden. 1 sene oluyor. Kriz anında sinirini çocuktan almış, öldürmüş döverken. 89lu mu neydi çocuk. hayatının baharı be.
neler var neler biz çok azını duyup görüyoruz.
Sosyal ağlarda paylaş

Şikayet, polis falan nedir?
Şaka mısınız ya?

Hayır apartman huzuru kaçıyor diye yapılabilir bunlar, çocuk üniversitesini bitirdiğine göre yaşı geçmiş yani, hukukende kolundan tutan yok o evde onu kısacası.

Çocuk çok tepkiliyse resti çeker, yine kavga ederler, bu sefer vurur olmadı yine dayak yer siktirir gider, babası ölünce de mezarına tükürür olur biter yani.

Nedir bu tantana anlamadım.
Sosyal ağlarda paylaş

hiç bir babanın okul yüzünden çocuğunu bu şekilde dövmeye hakkı yoktur. kızarsın üzülürsün ama böyle dövemezsin.

bu adamın bunları yapmasının başka bilinmedik sebepleri varsa orasını bilmem.

eğer polis bu tip bir olaya müdahale etmiyorsa, adam da sakinleşmiyorsa ayırmaktan veya adamı dövmekten başka seçenek kalmayabilir. sonuçta o olayı başka türlü bitiremezsin orada.

bıraksınlar da adam çocuğu öldürsün mü?
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...