Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Sons of Anarchy (2008) - FX

fenris

Öne çıkan mesajlar

çok iyiydi ya final.

yeni sezon

stahl hakkettiğini buldu sonunda. yalnız böyle bişey beklemiyordum ben.

şimdi yeni sezona baya var daha ama stahl ve jimmynin ölümünü true IRA yapmış gibi göstericekler. şahitleri de var ordan yırtarlar. ruslarla mı papaz olacaklar yeni sezonda acaba. bi de jackson o mektupları okursa değişik şeyler olabilir.

Sosyal ağlarda paylaş

• 1 ay sonra ...
  • 1 ay sonra ...
  • 4 ay sonra ...
abi bence halen yayınlanan en iyi dizi, hani 3. sezonu daha izlemedim ama izleyen herkes 1. ve 2. sezonun toplamından iyiydi diyor.

1. ve 2. sezonlar, yayınlandıkları dönemdeki en iyilerdi, halen bence o dönemlerden beri iyi dizi gelmedi. Belki Game of Thrones zorlar, birazda Dexter belki asdf
Sosyal ağlarda paylaş

DarKRideR said:

abi bence halen yayınlanan en iyi dizi, hani 3. sezonu daha izlemedim ama izleyen herkes 1. ve 2. sezonun toplamından iyiydi diyor.

1. ve 2. sezonlar, yayınlandıkları dönemdeki en iyilerdi, halen bence o dönemlerden beri iyi dizi gelmedi. Belki Game of Thrones zorlar, birazda Dexter belki asdf

The Shield var abi. SoA dan daha iyi bence.
Sosyal ağlarda paylaş

mani said:

DarKRideR said:

The Shield var abi. SoA dan daha iyi bence.

dark yapma baps en iyi fln demişsin olmamış.

the shield, the wire, deadwood, oz fln var önce.
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...