Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Betadan Sonra Hangi Server?

GM-Newbie

Öne çıkan mesajlar

hehe gm unut o hep beraber bi server kurariz olaini hayal o hayall oyunda real lifetan yada netten cook iyi tanismayan insanlar ayni clanda duramio.. genel kanı genel düsünce: turklerle ayni yerde olmam ben[signature][hline]

Crean Frostfel Novice Marksman on Eclipse / Frostfel Dark Elf Mystic/Fighter On Bartz
Captain of the Minmatar Battleship Anubis / Member of Dreamsmiths
"Who wants to live forever?"

Sosyal ağlarda paylaş

sunucu değiştirme olayı kesin beleş değil
yani bir ücret düşünüyoruz demişler ama açıkça yazmamışlar
belli değil o konu şu anda[signature][hline]He who fights with monsters should look to himself does not become a monster...When you gaze long into the abyss, the abyss also gazes into you.
- Friedrich Nietzsche
Sosyal ağlarda paylaş

Offical açıklamadan okudum. Normalde server değiştirmek ücrete tabii, istediğiniz kadar yapabiliosunuz. Ama Beta bittince 1 (yazıyla bir) değişikliği ücretsiz yapabileceksiniz. Nasıl olacağı betadan sonra açıklanacak.[signature][hline]Semi-Dr. Quinthalus @ primum non nocere
ICQ UIN: 1957744 MSN Messenger: [email protected]
Sosyal ağlarda paylaş

Lineage 2 nin en kalabalık guillerinden biri olan Pharaohs dayım
guildim
erica serverında kalmaya devam edicek

60 dan fazla clan üyesi var
bu gidişle
40 ar li 2 clan oluşturucaz felam baya iyi

erica ya gelirseniz sizlerde katılırsınız clana dahada güçlenir :d
Ben council memeber oldugum için sözüm geçiyo klana her istedigimi alırlar :d

www.pharaohsguild.com[signature][hline] Mystry

Xne LvL 20+ Dark Wizard of Erica

Sosyal ağlarda paylaş

said:
Osiris_Quidam, 24 Nisan 2004 05:24 tarihinde demiş ki:
her hangi bir Avrupa serveri olsun şu çinlilerden kurtulayim da ne olursa olsun

Ne demek istedigimi anlamak istiorsaniz SODA nin alt katlarina bir ugrayin

ben çok iyi anladım[signature][hline] Mystry

Xne LvL 20+ Dark Wizard of Erica

Sosyal ağlarda paylaş

Kardeş bende arkandayım tamamen bende yeni başladım betaya pek bişey bilmiyorum ama oyuna devam edicem çoğunluk nereyi karar alırsa bende orda oynarım sorun değil bende Türklerin kendisinin kurmasından ve Türk adını oyunda olsa duyurmasından yanayım ama bazı arkadaşlar afedersin s...banane Türkden ben kim güçlüyse ordayım diyorlar :) o yüzden biraz zor olcak ama yaparız.[signature][hline]Eğer arzularına ulaşacaksan,güç kullanmak erdemdir.
Sosyal ağlarda paylaş

Arkadaşlar Kain'deyiz. Gördüğüm kadarıyla en fazla Türk'te kainde. Oraya gelmenizi isterim. Klan çalışmaları devam etmekte. Hiyerarşinin değil dostluğun hakim olduğu bir ortam yaratmak istiyoruz. Amacımız hoşça vakit geçirmek sonuçta. Hepinizi kainde görmek dileğiyle.
Sosyal ağlarda paylaş

ne demek Türk'ün Türk'ten başka dostu yoktur ?! saçmalıyo musunuz yoksa şaka mı yapıyosunuz ..

yabancı boyunduruğuna girmek de ne demek ?Yüksek kademeye gel clanda, söz hakkı düşsün .. Oyunu bi kere yabancılar yapmış hiç oynama o zaman ..[signature][hline]sadece ölüm ...
Sosyal ağlarda paylaş

Hayır bide bu davranış şekliyle 3 4 post yukarda eleştirdiğiniz çinlilerden ne farkınız kalıyor.[signature][hline][b]Any man is capable of driving a blade into another man's chest. Anyone who thinks otherwise is a fool and won't live long. Killing is not a bad thing in and of itself; it is the intent behind the action that counts.[b]

[b]Umrae[b]
Sosyal ağlarda paylaş

biz büyük bir olasılıkla Kaindeyiz shalisler lvl3 clan yaptı kasıp ona girecez hepimiz zaten ortamda kuruldu falan (gerçi herkez için böyledir sanırım , yinede böyle düşünmeyenler kaine gelirse yardımcı olabiliriz)
Maiaa 28 de knight
Arthad 38 elven scout
Shalis 36 human wizard[signature][hline]17/f/ist LFG @ SODA
Sosyal ağlarda paylaş

valla oynasaydim Blood a yada Berserke girebilicektim ole Clanlar varken yeni clan acmak cok manasizdi :P gerci shu an oynama sansim artio gibi biraz zaman gecsin belki 1 hafta icinde filan baslarim

+sp olai valla cidden onemsiz ben sadece 10+satte 20k sp yapiodum Wizardla hichde ole ahim sahim kasilmaz bisi deil ha sey oluo senin lvlindkeiler daha asmih lvl buyuler cast ederken sen edemiosun ama Clanla hunt yaparsa bu durum goz ardi edilebilio + olarak clandan para aliosun splerine karsilik daha iyi eqipment oluo hmm geci cou clan memberlari icin Farm yapio ama olsun
[signature][hline]

Crean Frostfel Novice Marksman on Eclipse / Frostfel Dark Elf Mystic/Fighter On Bartz
Captain of the Amarr Battleship Vampire / Member of Dreamsmiths
"Who wants to live forever?"

[Bu mesaj Creel tarafından 25 Nisan 2004 15:08 tarihinde değiştirilmiştir]
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...