Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

[b]Kimler DEVAM Edicek..![/b]

General

Öne çıkan mesajlar

Arkadaslar ben devam ediyorum....Lineage2 oynanicak bir oyun oldugu kanaatine vardim.Forumlarda okudugum kadari ile yok level sistemi olmaz isimiz gucumuz expi kasmak buna para odenirmi diyen arkadaslar var o arkadaslari taniyorum ki hepsi lvl 6 ya gelememiş uo mantigi ile oyuna baslamiş arkadaslar..

Oyunun gelicek yenilikleri var playerkiller yonu apayri grup olarak yapilicak cok sey var..hem pvp olsun hemde pvm olsun caniniz sıkılmadan oynanicak bir oyun..

Bu oyun yarin sabah 09:00 da basliycak ve ben orda oynamaya basliycam buraya yazmamim nedinine gelince bu oyunda turk gucunu gostermek istiyorum turklerle birşeyler yapmak istiyorum.Guclu bi clan kurmak yada turk clanında oynamak istiyorum ..Ne kadar olursa olsun turkler ne kadar cin fikirli olursa olsun turkun turkten baska dostu olmıycagini bu oyundada gordum..lutfen oyuna betadan sonra devam edicek yada oyuna basliycak arkadaslar buraya notlarini yazsinlar..

Online oyunlar icinde betada bu kadar user i olan bir oyun yoktur..hedef bu kadar oynayan milletler icinde turklerinde gucunu gostermek ..Herkesi bekliyorum..

[Bu mesaj General tarafından 26 Nisan 2004 17:27 tarihinde değiştirilmiştir]
Sosyal ağlarda paylaş

Arkadaş hem yeni hem süper yaaaa
Bayıldım valla.

said:
General, 26 Nisan 2004 17:24 tarihinde demiş ki:
Arkadaslar ben devam ediyorum....Lineage2 oynanicak bir oyun oldugu kanaatine vardim.Forumlarda okudugum kadari ile yok level sistemi olmaz isimiz gucumuz expi kasmak buna para odenirmi diyen arkadaslar var o arkadaslari taniyorum ki hepsi lvl 6 ya gelememiş uo mantigi ile oyuna baslamiş arkadaslar..

İnsanın çevresi olması güzel bir şey de nasıl bu kadar ne t konuşabiliyorsun. Hepimizi tanıyorsun yani. İlginç.

said:
Online oyunlar icinde betada bu kadar user i olan bir oyun yoktur..

Betalarda firma kaç kişi oynatmak isterse o kadar kişi oynatır.

said:
Bu oyun yarin sabah 09:00 da basliycak ve ben orda oynamaya basliycam buraya yazmamim nedinine gelince bu oyunda turk gucunu gostermek istiyorum turklerle birşeyler yapmak istiyorum.Guclu bi clan kurmak yada turk clanında oynamak istiyorum ..Ne kadar olursa olsun turkler ne kadar cin fikirli olursa olsun turkun turkten baska dostu olmıycagini bu oyundada gordum..lutfen oyuna betadan sonra devam edicek yada oyuna basliycak arkadaslar buraya notlarini yazsinlar..

Online oyunlar icinde betada bu kadar user i olan bir oyun yoktur..hedef bu kadar oynayan milletler icinde turklerinde gucunu gostermek ..Herkesi bekliyorum..

Biz 70 milyon Türk arkandayız seni sonuna kadar destekliyoruz
:lol:
Sosyal ağlarda paylaş

Türkün türkten başka dostu olmaz mantığıyla gidip milleti karşına almanın ne alemi var abi. Çinlilere baktıkları gibimi baksınlar istiyosun. Çok samimi dostlarım var şahsen her bir taraftan hiçte sandığınız (ne sanıyorsanız) insanlar değiller. Sosyal olup geçinebildiklerinizle geçinmek varken... geçinemediklerinizlede bırakın pişman olsunlar.[signature][hline][b]Any man is capable of driving a blade into another man's chest. Anyone who thinks otherwise is a fool and won't live long. Killing is not a bad thing in and of itself; it is the intent behind the action that counts.[b]

[b]Umrae[b]
Sosyal ağlarda paylaş

27 Nisan sabah saat 07.00 da kapanıcak beta. 1 günlük bakım ve patch süreci. 28 Nisan sabah saat 07.00 da da retail olarak açılıyor. İnternet üzerinden oyuna almak için gerekli formu yarın gün içinde koyarlar herhalde. Açıklama yok bu konuda[signature][hline]LineageII Avatar:
Nick: Ogoed | Race-Class: Orc-Monk
Server: Erica | Level: 21
Nebula Avatar:
Nick: Dewil | Template: Pure Mage
Server: Quann
Starwars Galaxies Avatar(retired):
Nick: Dodo | Race: Human
Galaxy: Eclipse | Profession: Bounty Hunter

a.k.a streamer
Sosyal ağlarda paylaş

heh bende karsi fikir uretiyim turkun turkten baska kostegi yoktur?
takilcak adam gibi kisileri bulursan yabancilarda turkler(!) kadar iyi..[signature][hline]

Crean Frostfel Master Medic on Eclipse / Frostfel Dark Elf Mystic/Fighter On Bartz
Captain of the Amarr Battleship Vampire / Member of Dreamsmiths
"Who wants to live forever?"

Sosyal ağlarda paylaş

Türk,Türkle geçinemez biz böleyiz biz şöleyiz laflarınız yüzünden dışardan bize bakmalarına gerek yok biz kendi kendimize yetiyoruz bile Türk'ün Türkden başka dostu yokdur çok farklı bi olay dostun tabiki olur her ırkdan milletten olur ama onlara çalışacağıma kendi ırkıma(bazıları için oyundan ibaretde olsa)çalışırım hiç olmazsa oyunda oynuyorsam ben kendime göre bana düşen görevimi yaparım general özel msj atarsan icq yada msn varsa görüşelim tamamen destekliyorum 5-6 arkadaşımla beraber gelicez.[signature][hline]Eğer arzularına ulaşacaksan,güç kullanmak erdemdir.
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...