Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Beta dan sonra devam

Peka

Öne çıkan mesajlar

zor değil ki
guild olarak bi kopuyolar 1 günde 1 milyon adenayı topluyolar, bir forumda görmüştüm oyuna yeni başlayan bir karakterin gün sonundaki resmini koymuşlardı[signature][hline]He who fights with monsters should look to himself does not become a monster...When you gaze long into the abyss, the abyss also gazes into you.
- Friedrich Nietzsche
Sosyal ağlarda paylaş

ne diim abi biz yapamadigiizdan imkansiz gozukuo o zaman valla acaip sinir olmustum ki dusunun 3üncü gunmu 4üncü günmü de bow u alan adam lvl 20+dir 3 gun icinde lvl 20 olan adam shu an kactir hayal edin yani[signature][hline]

Crean Frostfel Novice Marksman on Eclipse / Frostfel Dark Elf Mystic/Fighter On Bartz
Captain of the Minmatar Battleship Anubis / Member of Dreamsmiths
"Who wants to live forever?"

Sosyal ağlarda paylaş

Ya lineage 2 ye devam edesim varda, hakikaten insanı bezdiren şeyler var oyunda. Kontroller zaten iğrenç. Ölünce exp kaybetmeyi anlarımda lvl düşmesi biraz saçma olmuş. PvP den zerre anlamayan biri olarak her ölüşümde değerli itemlarımı kaybetmek bana biraz koyuyor açıkcası. Her karakterin birbirinin aynısı olması kötü olmuş. Tamam swg deki gibi detayli grafikler, mimikler istemiyorum ama ne biliyim bütün orcların yüzlerinin aynı sekilde boyanmış olması ve sadece 3 çeşit saç tipi seçebiliyor olması bana yetersiz geldi.
Onun dışında gerçekten eğlendiğim bi oyun ama 50$+15$ a değermi bilemiyorum.[signature][hline]Muhendis A'ab Eclipse Star Wars Galaxies
Muhendis Atlantean Anarchy Online
Enginar Lionna Lineage 2
Orange Meteor Prime City Of heroes
Even a Jedi could LD.
Sosyal ağlarda paylaş

Para olayi kolay gidip mavi yesil keserseniz gunde 400 k kadar yapabiliorsunuz.
Oyuna deger mi degmez mi simdilik bilmiorum ama deymese ne olacak bir sure sonra beyenmessek mutlaka beyenen insan cikar satariz acc. olur biter[signature][hline]Exc/Hib
Sartre LvL 50 Eldritch
[b]Recep Usta LvL 45 Blademaster[b]
www.ukgames.com dan alabilirsiniz oyunu.
Sosyal ağlarda paylaş

Lo parayı nere vercez ben bulamadım bulan eden varsa bana da soylesin .verem hemen parasini.[signature][hline]Nemo me impune lacessit.-Karşılığını ödemeden kimse bana zarar veremez.
Utinam tam facile vera invenire possem quam falsa convincere.-Keşke neyin doğru olduğunu da , yanlışı farkettiğim kadar kolay bulabilsem.
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...