Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

rezalet WOTLK ön sipariş

NEOZEPRON

Öne çıkan mesajlar

look said:
Abartiyorsunuz.
TBC ciktiginda ertesi gun uyandim, kahvaltimi yaptim, dusumu aldim, giyindim, yakin bir D&R'a gittim, TBC'mi aldim, evime geldim, kurdum, oynadim.
Bunda da oyle olur. Gece kamp kurmaya gerek yok.

Yalan bu olay, tesadüf olmuş sana. Ben Capitol D&R'a gittim saat sabah 9-10 gibi, adama gittim "pardon bi oyun sorcaktım" dedim adam direk "ya wow kalmadı" dedi.
Sosyal ağlarda paylaş

Kojiroh said:
look said:
Abartiyorsunuz.
TBC ciktiginda ertesi gun uyandim, kahvaltimi yaptim, dusumu aldim, giyindim, yakin bir D&R'a gittim, TBC'mi aldim, evime geldim, kurdum, oynadim.
Bunda da oyle olur. Gece kamp kurmaya gerek yok.

Yalan bu olay, tesadüf olmuş sana. Ben Capitol D&R'a gittim saat sabah 9-10 gibi, adama gittim "pardon bi oyun sorcaktım" dedim adam direk "ya wow kalmadı" dedi.

Aslında doğru yerleri bakmayı akıl ederseniz hiçte yalan değil. Ankarada aldım TBC'yi, daha ilk gün öğlene kalmadan 5M migrosta biten ve bir daha bulunamayan oyunu ertesi gün öğleden sonra yüzden fazla kutunun içinden bir tanesini seçerek aldım tunalı megavizyondan.

Dahada ilginci 2-3 gün sonra dergi almaya gidince hala 50'den fazla duruyordu orda. Yani insanlar direk büyük alışveriş mağazalarına yükleniyor ama çok popülerde olsa tunalı gibi bir yere gidip bakmak akıllarına gelmiyor. Ki başka ücra yerlerdeki 1-2 kitapçıda da çok rahat 7-8 kişi gidip 2şer tane alan arkadaşlarım oldu.
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...