Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Npc ve karakter sesleri sorunu

Dynun

Öne çıkan mesajlar

Sounds optionsa işaretli olmasına rağmen,

NPc lere tıklayınca sesleri gelmiyo.
Karakterimin gülme sesleri, yok işte "out of range" sesleri falan , ya da /train yapıyosun emote sesleri yani yok onlar da.

Gm ticket ile de çözemedik işi. En son çare wtf cache sildirdi kaçtı ama hala olmadı.

Nası çıkıcak bu sesler?
Sosyal ağlarda paylaş

bazen sacma sacma add on cakısmaları oluyor onları oku bence sarı ıle yazar ben wowa ılk basladıgımda yüzlerce addonluk bir pack yuklemıstım yaklasık yüzlerce-5i gereksızdi ve inan sesler, goruntu cok daha verimsizdi addon yukledıysen seslerle oynayabılcek onu dısable et kısacaü

hatta linki suralarda bi yerde olacak
http://wow.curse.com/downloads/details/6578/
Sosyal ağlarda paylaş

Sound options'da "error speech" tarzı bi ayar olması lazım, "not enough mana tarzı şeyler söylediğinde sesli söylesin" ayarı. O kapalıysa onu açıp dene derim. Yok eğer kapalı diilse, yine ses ayarlarında channels çubuğunu en sola getirmeyi dene. Hardware sound'u kapamayı da deneyebilirsin.
En kötü ihtimalle ses kartı driverı bozuktur, onu güncelleyince geçer heralde. Bi sorun varsa oyundan olduğunu sanmıyorum yani.
Sosyal ağlarda paylaş

Dynun said:
toggie said:
eax acıksa kapatıver.

nedir bu? ya da kısaltmaya mı anlam veremedim. ya da bunaklığıma mı geldi?

bi de çok az add-on kullanuyorum. mesela levelling için charda bi quartz bi qhelper var o kadar. onlar da bişi yapmaz heralde.

creative ses kartlarının bir ozelligi. ama bilmedigine gore baska bisey kullanıyosun herelde.

o zaman sana sunu onereyim. iki farklı oneri. once ilkini dene.

- Click Start, then Run
- Type dxdiag and press OK
- If the DirectX Diagnostics Tool asks for permission to access your system, click Yes
- Click the Sound tab
- Lower Hardware Sound Acceleration Level to Basic and click OK

Some users have reported that setting the speaker set-up to Desktop Stereo Speakers in the Windows speaker set-up, helped solve some of the issues they were having.

- Click Start , Settings then Control Panel
- Select Sounds and Audio Devices
- In the Speaker Settings Section, click the Advanced Button
- In the Speaker Setup select Desktop Stereo Speakers
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...