Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

"abgas werkstatt"vw 4 golf sorunu

dymmt

Öne çıkan mesajlar

her zaman aldıgım benzınlıkden pazar gunu benzın aldım araba bı haftadır çalıştırdıgım zaman veya bazen yolda gıderken yol bılgsayarında "abgas werkstatt"yazıo daha sonra "motorstörg werkstatt" yazıo ve kesınlıkle gaz yemıo bır haftada 3 kere bilgisayara girdi araba her seferınde sorunu hallettık dıolar ama bıktım artık ..... daha önce başına böle bişi gelen oldugumu veya almancası olan bı arkadaş warsa çevirebılırmı...şimdiden sagolun arkadaşlar
Sosyal ağlarda paylaş

GEd said:
werkstatt = servise götür beni diyor :)

diğeride büyük ihtimal motorstörung yani motor nanay (arızası)

yanı bu motor nanay nanay derken komple mı motor nanay yoksa motorun herhangı bı yerınde arıza olursada yazıomu o motorstörg 50000 de daha araba
Sosyal ağlarda paylaş

dymmt said:
GEd said:
werkstatt = servise götür beni diyor :)

diğeride büyük ihtimal motorstörung yani motor nanay (arızası)

yanı bu motor nanay nanay derken komple mı motor nanay yoksa motorun herhangı bı yerınde arıza olursada yazıomu o motorstörg 50000 de daha araba

tercümesi sadece o , arabadan anlayanlara sormak lazım gerisini :)

motorstörg = motorstörung un kısaltması falan herhalde, o da motor arızası demek.
Sosyal ağlarda paylaş

bugun götürdüm servise baya pahaliya patladi bana bogaz kelebegi mi gaz kelebegimi dediler bılmıom o degişti ,hava akış metre degişti bide egsoz geri dönüşüm degişti bu vw parçaları amma pahalıymiş pis benzinden olma ihtimali war dediler
Sosyal ağlarda paylaş

wallaha benzınlıkle ugraşamam niye diye soracak olursanız bı arkadaşım sıfır 5 20 d nın motorunu yedi pis benzinden benzini tahlil ettirdi mahkemeye felan verdi ama hiç bişi yapamadı benzinlik sahibine ....ugraşılmaz yani ......arabadan fazla anlamıoyorum bılmıyorum yanı temızleyınce yenıden sorun felan çıkararı 10 gundur arabayla ugraşmakdan bıktım ben dedım degiştirin diye ...neyse yarın arabayı satıcam zaten artık ugraşmıyacam bundan sonra bayada bi sorun çıkarmaz sanırım
Sosyal ağlarda paylaş

dymmt said:
her zaman aldıgım benzınlıkden pazar gunu benzın aldım araba bı haftadır çalıştırdıgım zaman veya bazen yolda gıderken yol bılgsayarında "abgas werkstatt"yazıo daha sonra "motorstörg werkstatt" yazıo ve kesınlıkle gaz yemıo bır haftada 3 kere bilgisayara girdi araba her seferınde sorunu hallettık dıolar ama bıktım artık ..... daha önce başına böle bişi gelen oldugumu veya almancası olan bı arkadaş warsa çevirebılırmı...şimdiden sagolun arkadaşlar

5 kasa golf 4 mevcut suan bizde aynı sorun sanırım bi 10 kere başıma gelmiştir. benzin pompası tıkanıklığı yüzünden oluyor naparasan yap uzun bi süre gaz yemez. hemen kontağı kapat tekrar çalıştır direk geçiyor. servise gittik gerekli parçalar deişti ama gene oldu benzin aldığın yeri deiştir gene sabit bi yerden almaya devam et
Sosyal ağlarda paylaş

• 3 hafta sonra ...
  • 1 yıl sonra ...
mrb herkese bendede caddy var
aynı sorun bendede oldu
hava akuşmetresi değişti
zaten aracın kullanma kılavuzuna bakarsanız yanan arıza lambasından ne olduğunu bulabilirsiniz
hava akuşması yani diğer adıyla
hava debi ölçer bozulunca aracın yakıtının artmasına yol açar
tahmini 400 tl
civarı
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...