Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Kertenkele Alarmı!

dasaaa

Öne çıkan mesajlar

yarım saat önce kardeşim geldi "gel tetenekli gel.." bi gttim duvarın tepesinde 15-17cm falan bi kertenkele!

ahanda buna benziyor şerefsiz. bele garip bişi, hafif iç organları gözüküyor ama buna göre daha sarımsı..

artık nereden girdiyse mal! kutu buldum bi tane, içine atalım diyoruz girmiyor. duvarda bi orada bi burada kaçıyor.. kardeşimle koltuk tepesinde kertenkele avında annem koridorda bağırıyor "ısırmasın! dikkat edin!" neyse baktık işe yaramıyor kutu mutu.. ghostbusters mode on

elektrik süpürgesi!

çizgi film gibi bi iki saniye direndi.. sonra BÖDÖP! içine girdi ama torbayı atmak lazım. kardeşim elektrik süpürgesinin torbasını camdan aşağıya atarken (evet camdan aşağı attık) çıktı galiba diye bağırdı gerçi ama sanırım/sanırız çıkamadan torbayı dışarı attık, kurtulduk.

lan manyak ne işin var evde be! deli misin nesin.. yok kutuya da girmiyor, zarar vermeden atalım..

sonuç: gece gece aksiyon.. bi de nostalji.. birisinin evine yarasa girmişti onu hatırladım.. ahanda o topik de buydu
http://forum.paticik.com/read.php?22,1214140,page=1

girmeyin ulan eve!

Sosyal ağlarda paylaş

Ben küçükken böyle bir yaratığın yarısını yemişim, beğenmemiş olucam ki sonradan ne bir daha yiyeyim istedim, ne de yedim.

İşin garip yanı yarısını yediğim yaratığın hala duvarda asılı kalmış olmasıydı sanırım.

Tabii ki bunları hatırlamıyorum, annem anlattı pek çok kez.
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...