Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Lineage de geçen bir gün

Laurelin

Öne çıkan mesajlar

Sakin sakin orman perilerinin sarkılarını dınlıyerek elf ormanında yatıyordum o sırada bir dark elf calıların arkasından fırladı ve ustume buyu attı benden baya gucluydu hemen kasmaya basladım oda benı kovalıyordu mothertree glade ın yanından gectıgımı hatırlıyorum etrafta baya elf kardeşim vardı ama kımse bana yardım etmedı kacmaya devam ettım karsımda bır dag vardı cagresız daga tırmandım zırvesıne ulaştıgımda karşımda gordugum manzara korkunctu kurak corak bır toprak ve kocaman bır elın cıktıgı buyuk bır kule vardı mordor denen yere benzıyordu burası geldıgım yamaca baktım kara elf gıtmıstı asagı ınmeye basladım bu sırada karakterım otekı yamaca kaydı ve o rezıl toprakların ıcıne dustu (sea of spores) bıraz yurudum bır baktım yaratıklar fınk atıyor mekanda bır ejderle goz oze geldım fakat bana saldırmıyordu bır baktım buyulu bır cember var mekanda bende kosarak uzaklaştım harıtama baktım buyuk ıhtımal oren denen şehir yakınlardaydı yonumu oraya cevırdım ve son surat depar atarak kasabaya geldım ama kasaba ölü bir kasabaydı en ucuz esya benım paramın 30 katı kadardı ben de yonumu degıstırıp elf koyune bır yol dusundum fakat her yerde dag vardı ölüm vadisinden gecen yoldan kosmaya basladım fakat yaratıklar cok gucluydu ve pesıme takılınca yuzde 90 ölüyordum 4 defa öldüm 5. de normal yollarla cıkamıycagımı anladım ve dagda bır gecıt aramaya basladım fakat yoktu o sırada benım gıbı baska bır elf e rastladım oda aynı sekılde dagdan düşmüştü gecıt ararken yolu takıp ettık daglar gecıt vermıyordu anayolda yamacların yanından gecıyordu saklana saklana yolun daraldıgı vadıye geldık ve ufacık bır alanda 2 basılısk 4 lizardmen vardı boyle olmıycak dedım ve kosmaya basladım 3 troll pesıme takıldı devam ettım 3 tane daha lizardman ve 3 ejderha takıldı pesıme yuzde yuz öldüm derken yolda mal mal duran bir cuceye rastladım fırsat budur dedım ve cucenın yanında durdum yaratıklar tam yaklastıgında kactım gerıye baktıgımda cücenin artık yaşamadıgını ve yaratıkların gıttıgını gordum bende dırek kacarak gluidin e kadar kostum ve bırılerı benı alana kadarda sehırden cıkmadım :D
------------------------------------------------------------
hepsı gercektır cuce cok komıktı ama zavallı kendı halınde takılırken ustune dogru gelen 5 lizardman ve 2 wyrmn ın saldırısına ugradı zavallı adam :D[signature][hline] Zed, 06 January 2004 02:54 tarihinde demiş ki:
oside gmler yeşile boyanıp "ciem bonepart the hulk" adını alıp bankanın önünde "beni döven yok mu?" diye bağırıp sonra da rp only demiyolar

Sosyal ağlarda paylaş

ehue ben de kendımı kınıyorum cuce ana avrat kufretse yerıdır yani bulsam ozur dılıycem ama allahın kervangecmez kuşuçmaz gecıdınde 30 tane yaratıktan kacmaya calısırken ortada mal mal duran bır adam gorunce mecburen kullandım cunkı olseydı yuzde yuz hıc bılmedıgım cok kazık bır kasabada spawn olucaktım ve level 9 dan 8 e dustum o gun olup dırılmekten :D[signature][hline] Zed, 06 January 2004 02:54 tarihinde demiş ki:
oside gmler yeşile boyanıp "ciem bonepart the hulk" adını alıp bankanın önünde "beni döven yok mu?" diye bağırıp sonra da rp only demiyolar

Sosyal ağlarda paylaş

AAAAAAAAAAAAAAAAAAAAA yakarım lem , cüce kardeşime nasıl yaparsın , geliyorum Viktor elimdeki Short Spearı bir tarafına monte edecem nerdesin hemen soyle , lol :)
yaw adam amma küfretmiştir ama sana .[signature][hline]Nemo me impune lacessit.-Karşılığını ödemeden kimse bana zarar veremez.
Utinam tam facile vera invenire possem quam falsa convincere.-Keşke neyin doğru olduğunu da , yanlışı farkettiğim kadar kolay bulabilsem.
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...