Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Şimdilik key bekleyenler beklemeye devam edicekler, çünki..

DynamicK

Öne çıkan mesajlar

• Admin
Thank you for contacting us! Due to the overwhelming popularity of Lineage 2, serial numbers for new beta accounts are currently "queued-up" until we are able to increase the capacity of the Lineage 2 service. There are currently plans to add an additional server this week, and we will continue to evaluate the need for more servers beyond this. Please accept our apologies for any inconvenience that this may cause. Please remain patient and the code will be sent to you as soon as possible. If you'd like, you can watch the Lineage 2 news page

Kapasiteleri dolmuş şuan ve yeni key yollamıyorlar
yeni server açtıkları zaman tekrardan yollayacaklarmış
1 hafta içinde açmayı düşünüyolar falan

Bu arada oyunda cok kişi oldugundan npcler bile donuyormuş ehe aşırı lag olmuş bir ara, quakenet.org da lineage2 kanalı var bissürü insan var az takıldıdma konusulanları dinledim.[signature][hline]Grandmaster Hamburger
Kampanya: lol yerine gyy (gülmekten yerlere yattım) kullanıyorus .
[01:36] olm nickimi alanı bulursam
[01:36] <@BonePARTT> kucuk emrah jaan
[01:36] oyacam
Sosyal ağlarda paylaş

böyle olcagi belliydi zaten..
neyseki geldi benimki çoktan..

bir de bu kalabalik open beta'dan sonra da devam eder insallah.
baglanti kaldirmaz belki ama olsun :)[signature][hline]Fallout'taki küçük çocukların koşturmaları gibi, ortada koşturarak bas bas bağırmak istiyorum. O kadar bunaldım yani...
Sosyal ağlarda paylaş

• Admin
e bana hala key lzm laaaan :)

oyunu cektim her bi seyi yaptım olmadı tostumuda yedim bekliyom[signature][hline]Grandmaster Hamburger
Sosyal ağlarda paylaş

valla doğru şu yastık altındaki cd keyleri çıkarıyım ben bi
iyi para eder :P[signature][hline] Yalanlamak ve reddetmek için okuma! İnanmak ve her şeyi kabullenmek için de okuma! Konuşmak ve nutuk çekmek için de okuma! Tartmak, kıyaslamak ve düşünmek için oku
Sosyal ağlarda paylaş

• Admin
ahaha benim cd keyim var mesudum dicem de ilk defa mmorpg oynuyorum
yani uo yu saymayalım
çok garip geldi oynnaışı :)

biraz da sıkıldım gibi oynarken ama oynadıkça alışırım herhalde :)

kendime bi grup kurmam gerekcek sanırım en azında masa üstü frp oynadıgım dönemlerdeki gibi 3-4 eleman bulsam zevkli olur gibi geliyo ehe
du bakalım alışıcaz zamanla :)[signature][hline]Grandmaster Hamburger
Sosyal ağlarda paylaş

Arkadaşlar, bana da key yollayabilir misiniz? Uzun süre sonra MMORPG'lere geri döneyim dedim, ı ıh. Kötü durumdayım :P Yollayabilecek varsa sevinirim..[signature][hline]Rashit of Blitz Me!, Macera Tutkunu...

Nukem_Verite, 25 January 2003 21:11 tarihinde demiş ki:
selam, ben 20 yaşında kaslı vucutlu bir erkeğim.İstanbulda yaşıyorum,kendime dostluklar kurabileceğim bir arkadaş arıyorum. asl?
Sosyal ağlarda paylaş

Jedi kasıyoruz diye başladık quenker görmek cıv cıv sesleri baydı. Biraz lineage 2 ye bakalım dedim ama ona da geç kalmışız, başvuru yaptım ama cd key gelmedi hala.

Kılıç seslerini büyüleri özlemiştim zaten movielerden falan gördüğüm de bayağı ilginç bi oyuna benzio. Cdkey olup da vermek isteyen arkadaş var mı? :)[signature][hline]
Devvo Ki'yyst
(R.I.P.), Eclipse
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...