Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

En iyi PvPci..

Deno

Öne çıkan mesajlar

Bizde pistoleer&swordsman var bayağı iyi dövüşüyor
ben şahsen rifleman&swordsman tka 4 4 0 4 yada 4 0 0 4 tka ve medic düşünüyorum.Rifle ve sword un avantajı direk mind a hasar verebilmeleri ,pistoleer ve sword ise defenceleri süper oldugundan KD,stun,intimidate gibi specialları yemiyorsun.[signature][hline]''Most of us walk in the light and the shadow but there are the chosen few who walk this world , carrying their own light to brighten both day and night.''
Sosyal ağlarda paylaş

PvP için ranged bir meslek şart, sadece melee karakterler dungeon karakterleri, fencer,brawler,swordsman karakterimle geno cave i iyi sömürdüm. Aynı karakter pvpde yakın mesafede dehşet, ama açık alana çıkınca burst runı bir kere yapabiliyorsunuz.

Rifleman+TKA combosu iyidir, riflemane nerf gelmezse tabi. Holo grind biterse bu karaktere dönücem sanırım ama belli olmaz. :) Şu combat-revamp patchi gelsin de ak kara ne görelim.[signature][hline]
Devvo Ki'yyst
(R.I.P.), Eclipse
Sosyal ağlarda paylaş

tek cümle abi!!!

Tabii bu oyun için geçerli gerçek hayatta uygulama uygulayanlar üzülüyor!!!

Live Today Like Its Your Last Day!!!

Umarım anladın seni en yakın zamanda kesicem demektir bu :P
Yeterki oyundan sıkılma sensiz çekilmez bu oyun!!!

:)[signature][hline]Qi-Gonn Gijinn
Human
Eclipse
Sosyal ağlarda paylaş

said:
Escobar, 02 Nisan 2004 14:17 tarihinde demiş ki:
Cm+Rifleman 40m mesafeyi korudugu sürece alamicağı adam yok bitek aynı templatele karşılaşırsa zorlanır.Ama 10m menzili icinde yakalanırsa geçmiş olsun.

Sırf melee iken 10mde yakalıyodum adamı ama adam durmuyo ki yerinde, o kaçıyo ben kovalıyorum. Sonra benim mind düşmeye başlıyo ben kaçıyorum o kovalıyo, hilale gelen bi arkadaş vardı onunla hikayem bu. :) çizgi film misali kare bi evin etrafında ben önde o arkamda 15-20 tur attığımı biliorum. :-P[signature][hline]
Devvo Ki'yyst
(R.I.P.), Eclipse
Sosyal ağlarda paylaş

said:
s1eger, 02 Nisan 2004 21:33 tarihinde demiş ki:
evet müthiş bak şimdi;
status defansları: SIFIR
dodge, block, counterattack: SIFIR
melee, ranged defans: SIFIR

musicianda bile defans var.

Aynı BH aa yok onun 2 defans i vardi[signature][hline]www.elanrealms.com A tale that goes on.
Tysre Freewave - Eclipse FrF - Master BH -

Sosyal ağlarda paylaş

şimdi bi kere saber block melee attacklarda çalışmıyor, bunu bilmek lazım. ayrıca ranged attackları blocklaması lazım evet ama ben hiç göremedim henüz. knight olunca işe yaramaya başlar dedi bana konuştuğum bi kaç near-master.
ha ayrıca blockluyor kırk yılda bir evet ama status changeler blocklasan bile etkiliyor mu? tabi ki etkiliyor :) yani dizzy+kd her şekilde ölüm.

bu arada üstteki SIFIR lara bi tane daha ekliyorum.
mitigation = SIFIR[signature][hline]v4vendetta
FarStar, Tka-Doctor-Jedi.
Sosyal ağlarda paylaş

E peki senle bir gubbur karşılassa napıcan.İyi dayak atar sana valla :) 'Gubbur tarafından öldürülen Jedi' Vay beee :)[signature][hline]Deno O'Connor-Eclipse

Master Commando
Master Marksman
Master Scout
Master Medic
Pistoleer
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...