Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Yeni Google Chrome (Web tarayici)

Giovanni

Öne çıkan mesajlar

• 1 yıl sonra ...
ya bu chrome uzun zamandır delirtiyor beni. youtube'da ileri geri yaparken videoda biranda takılıyor sonra tüm sekmeler uçuyor, bir kaç saniye sonra geri geliyor. chrome'u sildim tekrar yükledim, add-onları kaldırdım falan hiçbir şey fayda etmedi, neden oluyor bu iş ya
Sosyal ağlarda paylaş

• 4 yıl sonra ...
  • 11 ay sonra ...
On 26.12.2021 at 22:33, Bone dedi ki:

Google Chrome'da eskiden resimlere sağ tıklayıp "Google'da ara" diyebiliyorduk, reverse image search için işe yarıyordu. şimdi onu kaldırıp yerine Google Lens zorlamışlar. eski haline nasıl geri çevirebiliriz, var mı bir seçenek?

google imageste değişmiş, eskiden süürkle bırak ile direkt aratıyorduk şimdi google lens falan gelmiş sacma sapan olmuş

Sosyal ağlarda paylaş

• 1 ay sonra ...

google arama sonuçları sizde de uzun zamandan beri çöp mü? ilk 3-5 sonuçtan sonrası saçma sapan spamlerle dolu. 2-3 tane uzantım var vivaldi'de, belki ondandır dedim yok değil. chrome ile aradım aynı, şimdiye kadar hiç kullanmadığım edge ile aradım yine aynı saçma sonuçlar. spam'le savaşamıyorlar galiba artık, ya da benim makinede adware falan var. sizde nasıl?

Sosyal ağlarda paylaş

tekrar konu açmanın manası yok. 

chrome da son bi kaç defadır her zaman açtığımda girdiğim sitelere girdiğimde görselsiz sol tarafta mavi siyah italic fontlarla sonsuz sayfa gibi gösteriyor. refresh atınca düzeliyor. mesela paticiktede öyle oldu. diğer bazı sürekli ziyaret ettiklerimdede az önce pc yi açtığımda. bu tip durumlarda napmalı ?

format ? fdsfsfs 

Sosyal ağlarda paylaş

13 saat önce, xwhiplashx dedi ki:

tekrar konu açmanın manası yok. 

chrome da son bi kaç defadır her zaman açtığımda girdiğim sitelere girdiğimde görselsiz sol tarafta mavi siyah italic fontlarla sonsuz sayfa gibi gösteriyor. refresh atınca düzeliyor. mesela paticiktede öyle oldu. diğer bazı sürekli ziyaret ettiklerimdede az önce pc yi açtığımda. bu tip durumlarda napmalı ?

format ? fdsfsfs 

modemi resetle

/cmd

ipconfig/flushdns

ipconfig/release

ipconfig/renew

bende çalışıyordu windows kullandığım dönemler her seferinde

Sosyal ağlarda paylaş

On 23.01.2023 at 14:43, Masticore dedi ki:

duckduckgo dan ben hiç verim alamadım ya özellikle görsel aramalar , fiyat kıyaslaması yapmak istediğim ürünlerde fln. cok kötü

aynen abi, guncel hayatta kullanmak isteginde ne yazik ki verimsiz.

kullanmaya devam ediyorum da meh. sonra manual google acip yeniden search ediyorum70%.

yine de duck'in privacy essentials cok iyi.

Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...